W Anglii sfilmowano dziwną kopułę, przypominającą UFO

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziwne i przerażające zjawisko udało się zarejestrować Hannah Bledford – jednej z mieszkanek wsi Denbighshire County, która wracała do domu po spacerze z psem. W odległości sześciu kilometrów od siebie ujrzała ogromną kopułę, która składała się z gęstej mgły i nie traciła kształtu. Obiekt wpisywał się w niewidzialne krawędzie, które nie pozwalały rozprzestrzeniać się na boki, donosi Planeta Snakedos.

 

 

Kobieta była w szoku. Ponoć na chwilę straciła nawet głos, ale mimo wszystko udało się jej sfotografować dziwne zjawisko, które trwało ok. 10 minut, a następnie stopniowo znikało.

 

Synoptyk John West bardzo ostrożnie skomentowała to dziwne zdarzenie atmosferyczne, podkreślając, że w zasadzie tworzenie się mglistych kopuł nie jest sprzeczne z prawami fizyki i wymaga źródła ciepła od środka. Kopuła tej skali i gęstości powinna być więc związana z bardzo silnym źródłem gorąca.

 

Z kolei ufolodzy wierzą, że w takich kopułach chowają się statki obcych, które maskują się przed ludźmi, wywołując zjawiska naturalne. Podobne poglądy na ten temat podzielają wróżki, które zapytano o zdanie i wyrażenie opinii.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

od pewnego czasu dziwne

od pewnego czasu dziwne rzeczy dzieją się też na niebie... jak kto ciekawy, niech poobserwuje nocą ilość obiektów które wyglądają jak gwiazda, jednak wyraźnie się przemieszczaja , zmieniają kierunki i prędkości, jak ktomuś szczęście dopisze, to znacznie niżej może zobaczy obiekt/y świecące na czerwono również poruszające się niejednostajnie , niestety do zdjęc jest potrzebny profesjonalny sprzętm zapomnijnie o robieniu zdjęć telefonem... nie ten zasięg...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Jonny Bravo

W Anglii sfilmowano ...

W Anglii sfilmowano ...

A ja się pytam: gdzie ten film? Tu tylko jedno zdjęcie. Ciekawe, tekie zjawisko i ktoś zrobił tylko jedno zdjęcie. Może się klisza skończyła.

Portret użytkownika zibi1973

A co nie będzie?,takie słuchy

A co nie będzie?,takie słuchy chodzą,to jeszcze nic,a jakie przygotowanie trzeba mieć, świeczki taśmę do oklejenia drzwi i okien,aby dokładniej uszczelnić i stworzyć totalną ciemność w domu,poświęcić dom żeby się szatan nie wdarł  pod przykrywką kogoś bliskiego,będą prosić byś otworzył im drzwi,oczywiście głosem znajomego a wtedy jak go wpuści się po tobie,a żeby sprawdzić czy ta osoba to twoja znajoma to trzeba jej powiedzieć żeby powiedziała modlitwę,np Zdrowaś Maryjo,słyszałem że tego nie wypowie? a ty byś powiedział?

Strony

Skomentuj