W Anglii ujawniła się istota ufonautyczna

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Istnieje duża liczba publikacji i książek poświęconych zagadnieniu istot z UFO. Spora część badaczy tego fenomenu uważa, że stworzenia przemieszczające się za pomocą pojazdów dyskoidalnych są materialne. Bardzo mały odsetek uważa je za istoty częściowo cielesne, a najmniej za stworzenia duchowe, za byty niematerialne, chociaż stworzenia te mogą przechodzić przez ściany, czy inne materialne bariery, posiadając wszystkie cechy duchów. Nawet jeśli uznamy kosmitów za tych, którzy posiadają biologiczne ciała, to pozostaje kwestia tego kto zamieszkuje owe "biologiczne, albo transhumanistyczne pojemniki" ?

Ufologia to dziedzina wiedzy, która pokazuje nam możliwe scenariusze "rozwoju" cywilizacji kosmicznych, albo innowymiarowych. Możemy tam odnaleźć stworzenia zdolne do przenoszenia dusz, albo jaźni z jednego ciała-pojemnika, do innego. W terminologii religijnej nazywamy to inkarnacją, albo reinkarnacją.

Z tego powodu można przyjąć, że cywilizacje "wyżej rozwinięte", posiadające nieznany rodzaj duchowej technologii (magicznej), potrafią zajmować się w skali ogólnoplanetarnej "wkładem", co w Biblii zostało określone jako "człowiek wewnętrzny". Niektórzy z biblistów uważali to za jakiś symbol, ale w opinii innych jest to wyraźne wskazanie na tzw. "ciało astralne", a może nawet i duszę "Dlatego nie upadamy na duchu; bo choć zewnętrzny nasz człowiek niszczeje, to jednak ten nasz wewnętrzny odnawia się z każdym dniem" 2 Kor. 4,16-18.

Wróćmy jednak do tzw. "kosmitów". Z raportów ufologów dowiadujemy się o UFO procederze umieszczania w ludzkich ciałach, albo jak je nazywa Biblia: "glinianych naczyniach", lub "mieszkaniach-domach", stworzeń duchowych, które prawdopodobnie są tu na Ziemi hodowane przez istoty ufonautyczne. Dla chrześcijan zaznajomionych z Pismem, słowo "prawdopodobnie" można by zastąpić innym, wyrażającym pewność, bo oto, jak donosi portal PCH24, istnieje przykład ujawnienia się "jednej z nich" (z jęz. ang. tzw. "coming out").

Zanim do niego przejdziemy warto mieć w zanadrzu pogląd psychiatryczny, mówiący o takich przypadkach jako o "zaburzeniach psychicznych", do których zalicza się również dewiacje seksualne. Pojawia się tu jednak problem, ponieważ oficjalna ewolucyjna medycyna, to znaczy psychiatria, nie może określić granic normalności, ani przyjąć istnienia poglądu o istnieniu duszy, potwierdzonej już przez niektórych medyków doświadczalnie, to należy przyjąć, za wysoce prawdopodobne, iż jakieś istoty duchowe potrafią "siać(zapładaniać)" w ludzkie ciała inne byty duchowe.

Chrześcijański portal PCH24 informuje o zjawisku ujawnienia się jednej z tych istot, już "dojrzałej", jeśli możemy to ująć w terminologii rolniczej: "Ja siałem, Apollos podlewał, lecz Bóg dał wzrost. Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg." 1 List do Koryntian 3:8

Jareth Nebula to 33 letnia brytyjska kobieta. W wieku 29 lat postanowiła zmienić płeć i stać się mężczyzną. Rozpoczęła "terapię" hormonalną, jednak i to się znudziło, doszła do wniosku, że w ogóle nie należy do rodzaju ludzkiego i czuje się "kosmitą", na dodatek bezpłciowym, pisaliśmy o czymś takim w tekście pt.: "Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia - przygotowania do "nowej" ?".

Angielska osoba ufonautyczno transpłciowa, głosi, że pochodzi z kosmosu, ludzie mają się do nie zwracać jako: „ono” ("to coś"). Tego przypadku nie wolno uznać za rozgłaszaną z premedytacją psychomanipulację Nowego MkUltra, lub działanie "Czarnego Rządu NWO", ponieważ kobieta ta posiada na swoim ciele liczne tatuaże ! Jak państwo pamiętają z tekstu "Co się ukrywa za atramentem ?" jest to typowy objaw opętania. Tatuaże są częstym, a wielu przypadkach, nieodzownym, znakiem ingerencji sił demonicznych w ludzkie świątynie („Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego” 1 List do Koryntian 6:19).

Oprócz tatuażowego znamienia bestii pani Jareth posiada kolorowe włosy, ostry makijaż i ogolone brwi, ale to nie wszystko. Brytyjka przeszła zabieg usunięcia sutków, a na całym ciele powbijała sobie ogromną ilość kolczyków, co również było przez nas opisywane i co przypisujemy do rytuału istot zamieszkujących już/przechwyconą "świątynię". W tym miejscu musimy przywołać jednego z Ojców Kościoła:

"Oto powiada Jezus (Jozue) do synów Izraela: „Wyście sami wybrali, czy macie służyć bóstwom tych miejsc, czy też Bogu Izraela" (Por. Joz 24, 22-25). Niebezpieczeństwo zagraża temu, kto nie odstąpi od bożków i nie zwróci się szczerze do Boga, wiele jest bowiem duchów, które toczą walkę i pragną przeciągnąć ludzi na swoje stronę. „Duch, który opuścił człowieka i nie zaznał wytchnienia na pustyni, znalazłszy niezajęty dom, z którego niegdyś wyszedł, sam lęka się tam wejść, lecz wchodzi z siedmioma jeszcze złośliwszymi duchami i późniejszy stan tego człowieka czyni gorszym, niż był poprzedni" (Por. Mt 12, 43-45.). Oceń bowiem kogoś, kto powrócił do złych duchów, a stwierdzisz, że jego życie stało się gorsze, niż było dawniej, wtedy, gdy jeszcze nie przyszedł do Boga. Demon mieszka w każdym poganinie, bo „wszyscy bogowie pogańscy to demony". - koniec cytatu.

Uprawy, jak każdy dobrze wie, muszą mieć odpowiednie środowisko, glebę i wodę. Dla ludzi normalnych i chrześcijan nie może to być woda gorzka: "I przybyli do miejscowości Mara, i nie mogli tam pić wody, bo była gorzka; dlatego nazwano tę miejscowość Mara." 2 Moj. 15:23-25 Każda "roślina" pobiera związki odżywcze, posila się, dlatego ważne jest dostarczanie jej odpowiedniego pożywienia: "wszyscy też spożywali ten sam pokarm duchowy i pili ten sam duchowy napój." 1 List do Koryntian 10:3

Nie możemy nie wspomnieć o zbiorach ! "Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza" Ewangelia wg św. Mateusza 13:30

Żniwiarze jak chmury ?

https://youtu.be/DxqQULBHZrU

Szatańska rewolucja ufonautyczna wdziera się do Kościoła i Polski

https://youtu.be/oMsjL38-cIE

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Qrna, nagłówki histeryczne

Qrna, nagłówki histeryczne jak w GWnie, że "bomba" o Jarkaczu okazała się mokrym kapiszonem... Nie żadna "istota ufonautyczna" tylko zwykły (zwykła?) popierd*leniec, jakich na Zachodzie mnogo. I stąd wiemy, że aborcja i screening eugeniczny są potrzebne, bo potem takie niedorozwoje przeżywają i co gorsza mają prawa wyborcze. Strach pomyśleć co czeka naszą cywilizację - chyba to co poprzednie, krach i odbudowywanie wszystkiego od zera, gdzie przez 1000 lat przeżywać będą tylko najzdrowsze jednostki, żadnych genetycznych popaprańców. Potem pojawi się opieka medyczna i socjal i znów się zacznie przeżywanie tych co im Natura nie przeznaczyła żyć dłużej niż do tygodnia po narodzinach (albo w ogóle się narodzić) Sad ...

 

Portret użytkownika b@ron

strasznie zagmatwałeś autorze

strasznie zagmatwałeś autorze... ogólnie w arcie zawarłeś dużo sensu i dużo beznadziejności ...a to coś w angli to nie istota ufonautyczna, tylko jedna z wielu które chcą zaistnieć...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Sio

He, he następny doskonały art

He, he następny doskonały art homego.

Dla twojej wiedzy wiem więcej o tej wojnie niż ty.

Nie ma i nie bedzie wojny między dobrem i złem czy aniołami i demonami.

Bo tu prawie wszyscy są demonami. Demon nie myśli o raju tylko chce spokoju w niebie bo tu go nie doświadcza, dlatego ktoś im pomoże i wyśle wszystkie religie i systemy do nieba.

Po tym jak nastąpi spokój nastąpi również radość, ale bez fałszywych religii mesjaszów i proroków

Bóstw było wiele i w raju będą tylko one. Tych, którzy przyszli po Adamie w raju nie będzie ponieważ to są zezwięrzecone zmodyfikowane niewolnicze istoty.

Adama nie stworzył Bóg a demon. Istota duchowa stała się fizyczna i bezduszna myśląca jedynie o prokreacji i żadzy, władzy, spożywaniu nieczystości jak mięso i kultywowaniu fałszu na kolanach itd. Demony oczywiście będą bronić swego królestwa do końca a wykończą siebie nawzajem.

Złoto i diamenty są w rękach przyszłych bóstw podobnie jak nowa techologia przenikania miedzywymiarowego.

Broń i walcz homoś do upadłego ha, ha

Portret użytkownika Apache

Ok. Artykuł ogólnie

Ok. Artykuł ogólnie charakteryzuje prywatna opinie autora . Nie zamierzam oceniać.  Intryguje mnie natomiast mieszanie tatuowania ciała ze znamionami szatana i opetania. Czyli jeżeli osoba wierząca tatuuje sobie emblematy chrześcijańskie (krzyże, wizerunki Jezusa , Matki Boskiej, cytaty z pisma  itp ) to znaczy że jest opętany i jego cialo jest świątynia szatana? Totalna bzdura, nazbyt szerokie uogolnienie i próba manipulacji zjawiskiem . Warto się nie zapedzac w ocenach  bo można urazić uczucia ludzi wierzących, którzy także tatuażem chcą ukazać swoja przynależność do chrześcijańskiej rodziny. Pozdrawiam 

Skomentuj