W Anglii znaleziono „intymną część ciała” mamuta

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W hrabstwie Norfolk w Anglii poszukiwacz kopalin odkrył falliczny przedmiot, który może być penisem mamuta. Przypuszcza się, że znalezisko może liczyć nawet 700 tysięcy lat.

 

 

W Wielkiej Brytanii mężczyzna znalazł końcówkę skamieniałego penisa, który mierzy 6 cm długości. Niektórzy brytyjscy naukowcy uważają, iż może to być mamucie prącie. Przedmiot został odkryty w miejscu, gdzie 27 lat wcześniej wykopano szkielet prehistorycznego przodka współczesnego słonia.

 

Archeolodzy są jednak sceptyczni. Fallusy mamutów osiągały długość 6 stóp (183 cm), a nie 6 cm. Poza tym znalezisko nie wydaje im się tak wiekowe, jak inni to przedstawiają. W odpowiedzi właściciel stwierdził, że zwróci się do niezależnych ekspertów, badających kopaliny w celu rozwikłania zagadki.

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Cabaj

A gdzie tam mamuta!To ludzka

A gdzie tam mamuta!To ludzka "końcówka"...Sześć centów na dziś to cieniutko...ale mógł sie skurczyć pod wpływem zasuszenia.Cienki na końcu to typ"flajter"niezbyt lubiany przez ówczesne "larwy"Teraz modny jest typ"muldawiok"a sam tłok musi być wielkości...co najmniej od silnika z kraza...Wtedy jest cień pewności ze sie sprawdzi w akcji.

Portret użytkownika Prometeusz

Patrze na artykul, pozniej

Patrze na artykul, pozniej zerkam na autora ... juz wszystko jasne .

Druga kwestia czy ktos zajmujacy sie ta strona sprawdza artykuly, zanim zostana zamieszczone na stronie? 

Trzy, apeluje do autora, jesli masz cos wstawiac, to wstaw cos konkretnego, zeby mozna bylo podyskutowac, wyrazic swoja opinie. Jak to sie mawia ? Mowa to srebro , milczenie to zloto ? W tym przypadku, mowa to rynsztok, milczenie to platyna ...

Strony

Skomentuj