W Anglii, znaleziono szczątki istoty podobnej do "obcego"

Kategorie: 

Źródło: Internet

W Wielkiej Brytanii odnaleziono coś co wygląda na szkielet naprawdę podobny do przerażającego stwora z filmu "Obcy". Odkryto go pod szafką kuchenną w budynku w Lancashire w Wielkiej Brytanii.

 

Nietypowy wygląd szkieletu rzeczywiście jest bardzo podobny do szczątków stworzeń z filmu Ridleya Scotta. Odnalazł go Kevin Pu, w swojej kuchni, gdy zaglądał pod meble kuchenne, by ocenić straty na skutek wycieku.

[ibimage==22910==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Jak twierdzi, znaleziony szkielet był pokryty czymś w rodzaju kokonu. Teraz mężczyzna próbuje dowiedzieć się jakiego gatunku było to zwierze.
[ibimage==22911==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Opinie ekspertów są podzielone. Niektórzy sugeruja, że to szkielet szczura lub myszy. Podobieństwo czaszki z głową filmowego obcego spowodowane jest przekręceniem głowy o 180 stopni. Oficjalnie ​istota ta była zatem dużym szczurem z odwróconą głową.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika czytelnik22

niska rozdzielczość świadczy

niska rozdzielczość świadczy o dużym prawdopoidobieństwu że to jest jakaś mistyfikacja komputerowa.czytam tego bloga od miesiąca i duża część informacji jest zagatką ale tutaj moge śmiało powiedzieć że to jest praca komputera.

Portret użytkownika Zulus

Szkoda, że nie wiadomo, jak

Szkoda, że nie wiadomo, jak stray był to dom, kiedy był remont szafek, jaka jest wielkość tego stworzonka i czy w okolicy mieszkają takie szczury z długimi nużkami. A może to jest małpka?

Krew, daje znak by przerwać pęd,
bezsensownej walki słów,
która toczy się od lat!
Spójrz, ginie dzisiaj polskość twa
obcy prąd zagarnia ją,
więc dlaczego milczysz wciąż?!

Portret użytkownika Sajgoniarz

Haha, ludźie wrzućcie trochę

Haha, ludźie wrzućcie trochę na luz co :D? Od razu jasno widać że to jest artykuł tylu tallinowskiego, a wy się burzycie, miejcie trochę dystansu i nauczcie się filtrowac informacje, a nie tak a nie tak ak czytelnicy Faktu czy innych podobych badziewi, którzy wsysają każdą g* wartą pierdołę jak gąbka wodę Smile

Strony

Skomentuj