W Argentynie odnaleziono okaleczone ciała krów. Niektórzy sądzą, że to kolejne ofiary mitycznej Chupacabry

Kategorie: 

Źródło: CEN

Przerażeni argentyńscy rolnicy twierdzą, że obcy okaleczyli siedem krów, które zostały znalezione z odciętymi genitaliami i językami. Okaleczone bydło odkryto w Santa Fe we wschodniej części Argentyny.

Według miejscowych rolników zwierzęta zostały okaleczone po pojawieniu się dziwnych świateł na niebie. Doprowadziło to do powstania teorii, jakoby za okaleczenia byli odpowiedzialni kosmici bądź Chupacabra – tajemnicza istota z południowoamerykańskiego folkloru. Według podań, Chupacabra okalecza zwierzęta, ponieważ żywi się ich krwią.

Jeden z rolników, Norberto Bieri, powiedział: „Krowy nie miały języka, a tkanka wokół szczęki została całkowicie zdarta. Cięcia są tak precyzyjne, jakby zostały wykonane za pomocą lasera. Nie widać nawet śladów użycia noża.”

Wyniki autopsji są niejednoznaczne, jednak potwierdziły, że krowy nie zostały zatrute ani porażone prądem. Okaleczenie krów w Santa Fe pasuje do niezwykle dziwacznej serii podobnych przypadków z USA, które zostały opisane w książce „37th Parallel: The Secret Truth Behind America’s UFO Highway” napisanej przez Bena Mezricha.

W Stanach Zjednoczonych znajdowano tysiące okaleczonych krów i koni, pozbawionych krwi i narządów, takich jak języki i uszy. Wszystkie te przypadki miały miejsce wzdłuż 37 równoleżnika, który biegnie przez Amerykę.

Lokalne media w Argentynie uznały, że odpowiedzialny za okaleczanie bydła jest pyszczkowiak – gryzoń występujący w Ameryce Południowej. Zasugerowano również, że ptaki padlinożerne mogły spożywać mięso krów, szczególnie w okolicy pyska. Mimo tych doniesień, oficjalna przyczyna nie została podana do wiadomości publicznej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

obcy przelecieli siedem

obcy przelecieli siedem milionów lat świetlnych, omineli sidem tysięcy czarnych dziur, miliard radioaktywnych gwiazd no i dolecieli żeby...

przejść do historii, bo impreza była udana i z pewnością miliard lat będą teraz po Plejadach krążyć legendy o bohaterskich szarakach, którzy po prostu nie bali się tego co niemożliwe i po prostu zrobili to o czym nikt w galaktyce nawet nie śnił...

odważyli się polecieć na Ziemię i pod okiem najgroźniejszych w Układzie Słonecznym argentyńskich farmerów ukraść krowie język...

jak znam ich podłą naturę to pewnie planują inwazję i teraz się pilnie uczą jezyka argentyńskiego na podstawie uzyskanych materiałów

Portret użytkownika luki121

Jesliby naprawde bylo to

Jesliby naprawde bylo to dzielo super inteligentow z innych swiatow to skad bysmy mieli wiedziec dlaczego to robia, skoro tyle odbiegamy inteligencja od nich? moze chodzic o tkanki i komorki budujace te organy?o probe poznania ich zlozonosci i powstania?,zastanawialoby tylko te okrucienstwo i brak poszanowania innych istot zywych.

Skomentuj