W Arizonie sfotografowano sześć tajemniczych dysków unoszących się nad ziemią

Źródło: http://www.openminds.tv/photos-arizona-ufo-witness-describes-six-hovering-discs/40274

Kobieta podróżująca pociągiem przez Apache County sfotografowała sześć unoszących się nad ziemią obiektów, które promieniowały jasnym światłem. Informacje wraz ze zdjęciami są sprawą nr 83376 z Mutual UFO Network (MUFON) – bazy zeznań dotyczących UFO. Zdarzenie to miało miejsce 14 kwietnia 2017 roku.

„Moja mama podróżowała do Teksasu pociągiem przez pustynie Arizony. Nie mogła usnąć, dlatego obserwowała co dzieje się za oknem. W pewnym momencie zauważyła światło, które stawało się coraz jaśniejsze w miarę przybliżania się do niego. Mówiła, że zauważyła sześć obiektów, jeden przy drugim, były na tyle blisko, że mogła dostrzec dwa rzędy okien w każdym z nich. Opisała je również jako tak jasne, że biła z nich mglista poświata.” – opisuje autorka zeznania.

Kobieta próbowała sfotografować ten widok.

„Szybko sięgnęła po telefon, żeby zrobić kilka zdjęć. Sama widziałam kilka niesamowitych zjawisk, które mogły być obserwacjami UFO, mama była nastawiona sceptycznie dopóki nie zobaczyła tego na własne oczy. Była bardzo podekscytowana i chciała się tym ze mną podzielić. Poprosiła mnie abym udostępniła zdjęcia wśród społeczności obserwatorów UFO.”

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Skomentuj