W Australii niezidentyfikowany obiekt niemal zderzył się z samolotem

Kategorie: 

De Havilland DHC-8 - źródło: airliner.blog69.fc2.com

W Australii doszło do incydentu, w którym niezidentyfikowany obiekt uderzył samolot znajdujący się w locie. Oficjalny raport na ten temat można znaleźć na stronach australijskiej agencji zajmującej się bezpieczeństwem lotu (Australian Transportation Safety Bureau).

 

Do zdarzenia doszło 19 marca. Jego uczestnikiem był samolot De Haviland DHC-8 zarejestrowany jako VX-XFX. Miało to miejsce podczas podchodzenia do lądowania w Perth.

 

Piloci twierdzą, że w pewnym momencie zauważylijasne światło podążające w ich stronę. Po chwili stało się jasne, że blask wydobywał się z jakiegoś obiektu nieznanego pochodzenia. Zasugerowano, że wygładzało to jak dron, czyli UAV.

 

Pilot wykonał manewr unikowy w kierunku zachodnim, aby uniknąć kolizji. Obiekt minął samolot dosłownie o 20 metrów w poziomie, a znajdował się wtedy 3800 stóp nad poziomem morza. Zdaniem załogi obiekt był cylindryczny i szary. Nie miał systemu unikania kolizji TCAS, ponieważ pulpit samolotu nie wskazywał zagrożenia.

 

W miejscu gdzie doszło do incydentu przestrzeń powietrzna poniżej 3500 stóp rzeczywiście należy do wojska, jednak gdy ATSB poprosił o potwierdzenie, że mógł to być dron, ale przedstawiciele Australian Defence Force twierdzą, że w czasie gdy doszło do tego zdarzenia nie było w tym obszarze żadnych operacji.

 

Sprawa pozostaje nierozwiązana i dołączyła do kilku innych incydentów lotniczych z UFO, do których doszło w ostatnich miesiącach.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Ufo przeprowadza na Ziemi ich

Ufo przeprowadza na Ziemi ich skryty plan. Część z badaczy nie jest w stanie ukazywac tych elementów z obawy wystraszenia opinii publicznej, dlatego tu na innym medium warto wspominać o ich działalności:
 
"...Po wprowadzeniu Amy do tego pomieszczenia: "Ludzie przedstawili mnie tej kobiecie, która nosiła na twarzy białą maskę, aby jej widok nie przerażał innych i aby nie wpatrywano się w jej oczy. Mimo tej maski widziałam wyraźnie jej oczy poprzez znajdujące się w niej otwory. Były duże i czarne. Pamiętam, że cały czas byłam tuż obok niej, zaś jej twarz była zawsze bardzo blisko mojej… była bardzo wyrazista!".
Według Amy obca istota powiedziała jej, że jej rasa czyniła ludziom rzeczy, których nie powinna była robić. 'Ona oraz kilka innych grup istot wywodzących się z jej rasy usiłują powstrzymać «nadużycia» dokonywane przez jej rasę w stosunku do ludzi...
i dalej...:
...Kiedy mi już powiedziała o tych rzeczach, opowiedziała mi o wszczepach. Włożyła mi cienki, podobny do pióra, przyrząd do prawego ucha i pomyślałam: «Och, to na pewno będzie bolało!» Nie mogłam się jednak ruszyć, aby się jej przeciwstawić. Ku mojemu zdziwieniu, wcale nie bolało! Po chwili wyjęła ów przyrząd, na którego końcu znajdowało się coś płaskiego, okrągłego, koloru cielistego, może trochę czerwonawego. To coś było przeźroczyste. Po dokładnym przyjrzeniu się temu z bliska można było zauważyć, że w środku coś się znajduje. Ta część snu, w czasie którego wyjmuje ona z mojego ucha tę rzecz, jest najwyrazistszym jego fragmentem. Musiało to być bardzo ważne, skoro to tak wyraźnie zapamiętałam! Myślę, że to ona zwróciła moją uwagę na tę sprawę".
Obca istota wyjaśniła Amy niektóre sprawy związane z wszczepami. Wyjęła również z jej szyi wszczep. Był to "ciemny, walcowaty" przedmiot o długości około "trzech centymetrów". Następnie wyjaśniła jej na czym polegało działanie tego wszczepu: "Pokazała mi tę rzecz, którą wyciągnęła z mojej szyi, i powiedziała: «To zostało umieszczone głęboko w stosie pacierzowym». Nie przypominam sobie dokładnie, co mówiła na temat działania tego urządzenia, ale wydaje mi się, że miało to coś wspólnego z kontrolowaniem mięśni ciała w czasie, kiedy było ono uruchamiane. To coś blokowało mózg i stawało się «punktem dowodzenia» ciałem. Powiedziała również, że czasami to urządzenie wszczepiane jest w okolicach lędźwiowych – między czwartym kręgiem lędźwiowym a pierwszym kręgiem krzyżowym – najczęściej jednak wewnątrz szyi. Nie chcę pamiętać, w jakim celu to instalowano i jak to działało".
Obca istota przekazała jej następnie dalsze szczegóły dotyczące wszczepów i opowiedziała o staraniach jej grupy zmierzających do ich usunięcia z ciał ofiar "wzięć" oraz o innych rzeczach, których Amy nie pamięta. "Przypominam sobie, że było jej przykro z powodu tego, co «członkowie jej rasy» nam zrobili..."
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Oczywiście i to może być częścią dezinformacji ufo istot by ludzie mysleli, że ktoś ich bronii, że część z nich jest po naszej stronie, z tego przypadku wynika, że to jest też dezinformacja !!! Niestety, kolejna ufo dezinformacja, że są niby po naszej stronie  !
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika ppapier

Skąd ty to bierzesz? Twoje

Skąd ty to bierzesz? Twoje teorie są jakieś wyimaginowane, dziwne, błędne oraz śmieszne.
Czasami wydajesz się być robotm do pisania komentarzy, wszędzie piszesz jakieś bzdety. 
@homo sapiens

Portret użytkownika baca

rany ten blog to czysty

rany ten blog to czysty bełkot w dodatku na milionach podstron - sranie w banię i po co to?
chyba nie myślisz że ktoś nawet minutę straci aby to "poczytać"?
zamiast tyle pisać o gadach pokaż jednego gada - najlepiej tego który mieszka w tobie Smile
bo ja myśle że to raczej tasiemiec...

Portret użytkownika MONSTER

Nikt nie może w tobie

Nikt nie może w tobie zamieszkać. Możliwe są jedynie podłączenia lub wpływ na ciebie. Ludzie którzy mają świadomość samoistnienia nie moga twierdzić że coś w nich jeszcze mieszka. Takie myślenie zakwalifikowałbym jako początki schizofrenii spowodowanej bardzo niekożystnym wpływem niewłaściwych lektur. Najgorszą rzeczą która może nas spotkać to identyfikowanie się z problemami opisanymi przez osoby niezrównoważone psychicznie lub będące pod wpływem złego. Człowiek wolny powinien najpierw znaleźć samego siebie żeby móc rozróżnić co jest prawdą a co grą prowadzącą go na manowce. Pamiętajmy że osobami zmanipulowanymi łatwiej jest zarządzać. Unikajmy więc narzucania nam poglądów które są tworzone tylko po to aby nas usidlić.

Portret użytkownika pulsar

MONSTER napisał: Nikt nie

[quote=MONSTER]Nikt nie może w tobie zamieszkać....[/QUOTE]
Pan Jezus i apostołowie niejednokrotnie wspominali, iż są istoty zdolnie "zamieszkać" w człowieku jak i w zwierzęciu, - i nie mieli na myśli pasożytów. Chdzi o istoty niematerialnie, o ciałach z jakiejś formy energii, która wchodzi w nasze ciała niczym przysłowiowy "nóz w masło".  Na pewno nie robią tego w celu dobroczynnym.
(E.Mat. 12:43-45) (E.Łuk. 8:26-34)

Strony

Skomentuj