W Azji Południowo - Wschodniej złowiono dwugłowego suma

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W przyrodzie często występują różne mutacje, ale tylko kilka osób je spotyka, ponieważ płody z nieprawidłowościami szybko giną. Historia dwugłowych sumów jest inna. Stworzeniu, którym w rzeczywistości są bliźniaki syjamskie, jakimś cudem udało się przeżyć.

 

Ryba została złapana kilka dni temu. Nie podano dokładnie miejsca. Sądząc po rozmowie rybaków, jest to gdzieś w Azji Południowo - Wschodniej. Na filmie widać, że sum osiągnął wyzmiary, kwalifikujące go do sprzedaży na rynku. Urósł do znacznych rozmiarów i porusza się dość aktywnie. Druga głowa ma takie same proporcje, jak pierwsza. Stworzenie posiada jedną płetwę boczną zamiast dwóch.

 

Internauci natychmiast przypomnieli sobie kreskówkę Cotopes. Zastanawiali się także, jak ryba się wypróżnia. Niektórzy sugerują, że odbyt znajduje się pośrodku ciała.

 

Nie wszyscy użytkownicy uwierzyli w prawdziwość materiału opublikowanego przez rybaków. Warto zauważyć, że wcześniej w różnych częściach świata łapano mutanty z kilkoma głowami. Na świecie odnotowano wiele takich przypadków.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj