W Boliwii posąg Matki Boskiej zapłakał krwią

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Parafianie z kościoła w boliwijskim regionie Pando byli przerażeni, przypatrując się, jak stojąca w kościele statua Matki Boskiej zaczęła płakać krwią. Czerwoną ciecz widziano w okolicy oczu i rąk pomnika. Pobrano próbki, które trafiły do badań do lokalnych laboratoriów.

 

 

 

Boliwijskim kapłanom trudno wyjaśnić pochodzenie krwawych łez na posągu. Nie mają też pojęcia, czemu posąg Marii Dziewicy zaczął płakać.

 

Co ciekawe, na początku sierpnia, podobne zjawisko obserwowano w Kolumbii. Przedstawiciele kościołów obu krajów czekają obecnie na decyzje Watykanu dotyczące niesamowitych zjawisk.

 

Komentatorzy zauważają, że takie niezwykle rzadkie zdarzenia traktowane są w kategorii cudu. Zdarza się jednak też, że dochodzi do mistyfikacji, tak jak to miało miejsce w Stanach Zjednoczonych i Malezji, aby rozbudzić wielkie zainteresowani wśród ludzi wierzących – potencjalnych pielgrzymów.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika SONIA

zawsze kiedy Matka Boża

zawsze kiedy Matka Boża płacze to coś złego się stanie ,przelewanie krew w bratobujczych walkach 

"Widzieliśmy z bliska martwe ciało wiceministra Illanesa" - powiedział dyrektor górniczej stacji radiowej. Tę informacje potwierdził już boliwijski rząd.

Wiceminister został porwany, a następnie dotkliwie pobity - jak się okazało śmiertelnie - po tym, jak wyszedł rozmawiać z protestującymi górnikami.

Został "bestialsko pobity" na śmierć przez górników strajkujących - powiedział, jak zauważa agencja AP, łamiącym się głosem, szef resortu obrony Reymi Ferreira w telewizji Red Uno. Szef MSW Carlos Romero oświadczył, że "wszystkie przesłanki" wskazują na to, iż jego zastępca został zamordowany w "tchórzliwym i brutalnym ataku". Zażądał od górników, by przekazali władzom ciało zabitego ministra.

Burzliwe protesty w Panduro trwają już od kilku dni. Górnicy domagają się m.in. większej liczby koncesji na wydobycie i prawa do pracy dla przedsiębiorstw prywatnych.

Podczas protestu zablokowano jedną z autostrad. W starciach z policją od kul zginęło dwóch górników. Ucierpieli także policjanci, 17 zostało rannych.

 

Portret użytkownika black.serpent

Wszelkie rzeźby powinny

Wszelkie rzeźby powinny zacząć wreszcie srac mamoną bo kościoły coraz biedniejsze. Watykany się łatwo złotem nie podzielą a "bozia" ufo ani tyle, najwyżej wizję da jakiemuś niedorozwiniętemu pastuszkowi. Kapitalizm panie, kapitalizm...

Portret użytkownika Cabaj

Ciekawe co by zrobili jakby

Ciekawe co by zrobili jakby zobaczyli że np...śpiki wyłażą z nochala.Ale gdzieeee tam...czerwony kolor jest lepiej widoczny [a jak jeszcze skojarzą z juchą to już całkiem git]...blady  zazwyczaj śpicor...jest bez szans.Na wszelki wypadek powinni zmontować nowy kibel gdzieś blisko...a nuż sie w nocy zachce...Dlaczego w nocy?...to chyba normale...żeby nikt nie zauważył jak jakiś kapłon załaduje tam swojego kloca.A odezwać sie to nie łaska?...[mówił dziad do obrazu...a obraz ani razu]Dla uwierzytelnienia można by bylo polożyc obok np...skakanke i włączyć kamerke online..."cud gwarantowany"

Portret użytkownika Znawca

Wiadomo dlaczego Maryja

Wiadomo dlaczego Maryja placze, bo ludzie są samolubni, obrażają Chrystusa Jej Syna i Boga, płacze dlatego że ludzie nie chcą wierzyć w Boga Wszechmogacego i dlatego że wielu trzyma się z istotami które chcą zniszczyć chrześcijaństwo, a masoni to całkiem już nienawidzą wszystkich !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika baca

ta matka boska najwyraźniej

ta matka boska najwyraźniej cierpi na głębokie stany depresyjne bo beczy non stop - praktcznie dwa, trzy razy w tygodniu...

może płacze bo dawno nie była u spowiedzi?

lub złapała jakąś infekcję wirusową... potrzebujemy talinn więcej danych aby jej postawić poprawną diagnozę - na razie przekaż jej człowieku aby otarła krew ze swoich otworów lub założyła jakiś tampon i porozmawiała z psychologiem, skoro wstydzi się skonsultować z księdzem...

to że współżyła bez ślubu kościelnego nie dyskwalifikuje jej przecież aby ją zobaczył w końcu jakiś lekarz... może ma raka szyjki macicy, bo dała się zaszczepić na HPV i miesiączkuje oczami, lub ma jakąś cystę na jajnikach, kto wie?

a może po prostu korniki ją wpieprzają - wtedy niech jak najszybciej objawi sie jakiemuś menedżerowi - specjaliście od sprzedaży - w castoramie i kupi bejco lakier z impregnatem na owady - dobry koncern monsanto robi mocne owadobójcze produkty...

Portret użytkownika Krzysztof

Jeśli w ten sposób masz

Jeśli w ten sposób masz zamiar komentować tematy o podłożu religijnym to sobie daruj, bo sobie wyrabiasz bardzo przykrą opinię o sobie, jeszcze ten avatar... myślisz, że to kogoś bawi ? to jest żałosne naprawdę żałosne, a może ty po prostu chcesz zrobić komuś na złość ? Nie chcę się denerwować z powodu takich ludzi... Twój komentarz kompletnie nie jest na temat, admin powinien takie komentarze usuwać, bo nie wiem czy próbujesz się naśmiewać z wiary ludzi to tym gorzej dla ciebie, czy po prostu pomyliłeś tematy. Rozumiem, że często na tej stronie są dodawane różne fantastyczne tematy, ale wiara to ostatnia rzecz z której powinieneś się śmiać i nawet jeśli nie wierzysz powinieneś szanować wiarę innych ludzi. Jeśli nie potrafisz napisać wprost, że nie wierzysz w takie rzeczy i musisz przy tym tak żałosne komentarze umieszczać... to naprawdę bardzo dużo mówi o tobie. Pozdrawia Katolik Viva Cristo Rey 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Baca ma rację... On nie wierz

Baca ma rację... On nie wierzy w bożki i diabelskie kalumie, tylko ma WIEDZĘ O  w BogU... który z religią nie ma nic wspólnego i nic o nim nie mowi, bo emocje duchowe są intymnością.

 Szanowanie czcicieli Diabła? Tylko dlatego, że uwierzyli owi wierni (judaiści, katolicy, muzułmanie i  hinduiści), że jest on Bogiem? Nie rozśmieszaj mnie... kocią wiarę należy wyśmiewać i otwierać naiwniakom oczy... Dla ich dobra i ogółu ludzkości...

...Angelus Maximus Rex

Skomentuj