W Boliwii posąg Matki Boskiej zapłakał krwią

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Parafianie z kościoła w boliwijskim regionie Pando byli przerażeni, przypatrując się, jak stojąca w kościele statua Matki Boskiej zaczęła płakać krwią. Czerwoną ciecz widziano w okolicy oczu i rąk pomnika. Pobrano próbki, które trafiły do badań do lokalnych laboratoriów.

 

 

 

Boliwijskim kapłanom trudno wyjaśnić pochodzenie krwawych łez na posągu. Nie mają też pojęcia, czemu posąg Marii Dziewicy zaczął płakać.

 

Co ciekawe, na początku sierpnia, podobne zjawisko obserwowano w Kolumbii. Przedstawiciele kościołów obu krajów czekają obecnie na decyzje Watykanu dotyczące niesamowitych zjawisk.

 

Komentatorzy zauważają, że takie niezwykle rzadkie zdarzenia traktowane są w kategorii cudu. Zdarza się jednak też, że dochodzi do mistyfikacji, tak jak to miało miejsce w Stanach Zjednoczonych i Malezji, aby rozbudzić wielkie zainteresowani wśród ludzi wierzących – potencjalnych pielgrzymów.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika SONIA

zawsze kiedy Matka Boża

zawsze kiedy Matka Boża płacze to coś złego się stanie ,przelewanie krew w bratobujczych walkach 

"Widzieliśmy z bliska martwe ciało wiceministra Illanesa" - powiedział dyrektor górniczej stacji radiowej. Tę informacje potwierdził już boliwijski rząd.

Wiceminister został porwany, a następnie dotkliwie pobity - jak się okazało śmiertelnie - po tym, jak wyszedł rozmawiać z protestującymi górnikami.

Został "bestialsko pobity" na śmierć przez górników strajkujących - powiedział, jak zauważa agencja AP, łamiącym się głosem, szef resortu obrony Reymi Ferreira w telewizji Red Uno. Szef MSW Carlos Romero oświadczył, że "wszystkie przesłanki" wskazują na to, iż jego zastępca został zamordowany w "tchórzliwym i brutalnym ataku". Zażądał od górników, by przekazali władzom ciało zabitego ministra.

Burzliwe protesty w Panduro trwają już od kilku dni. Górnicy domagają się m.in. większej liczby koncesji na wydobycie i prawa do pracy dla przedsiębiorstw prywatnych.

Podczas protestu zablokowano jedną z autostrad. W starciach z policją od kul zginęło dwóch górników. Ucierpieli także policjanci, 17 zostało rannych.

 

Portret użytkownika black.serpent

Wszelkie rzeźby powinny

Wszelkie rzeźby powinny zacząć wreszcie srac mamoną bo kościoły coraz biedniejsze. Watykany się łatwo złotem nie podzielą a "bozia" ufo ani tyle, najwyżej wizję da jakiemuś niedorozwiniętemu pastuszkowi. Kapitalizm panie, kapitalizm...

Portret użytkownika Cabaj

Ciekawe co by zrobili jakby

Ciekawe co by zrobili jakby zobaczyli że np...śpiki wyłażą z nochala.Ale gdzieeee tam...czerwony kolor jest lepiej widoczny [a jak jeszcze skojarzą z juchą to już całkiem git]...blady  zazwyczaj śpicor...jest bez szans.Na wszelki wypadek powinni zmontować nowy kibel gdzieś blisko...a nuż sie w nocy zachce...Dlaczego w nocy?...to chyba normale...żeby nikt nie zauważył jak jakiś kapłon załaduje tam swojego kloca.A odezwać sie to nie łaska?...[mówił dziad do obrazu...a obraz ani razu]Dla uwierzytelnienia można by bylo polożyc obok np...skakanke i włączyć kamerke online..."cud gwarantowany"

Portret użytkownika Znawca

Wiadomo dlaczego Maryja

Wiadomo dlaczego Maryja placze, bo ludzie są samolubni, obrażają Chrystusa Jej Syna i Boga, płacze dlatego że ludzie nie chcą wierzyć w Boga Wszechmogacego i dlatego że wielu trzyma się z istotami które chcą zniszczyć chrześcijaństwo, a masoni to całkiem już nienawidzą wszystkich !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Strony

Skomentuj