W Brazylii kura zniosła jajko z cyframi i symbolami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Rolnik Raimundo Aluceno, który mieszka w Brazylii, zasłynął w lokalnej prasie. Należąca do niego kura zniosła dziwne jajko. Na skorupie znajdują się niezrozumiałe symbole i liczby.

 

To, co się stało, bardzo zaskoczyło rolnika. Sąsiedzi Raimundo natychmiast dowiedzieli się o jajku, a wkrótce dziennikarze przybyli na fermę, aby podziwiać niesamowitą kurę i jej jajo. Rolnik mówi, że w swoim życiu widział wiele dziwnych rzeczy, ale wszystko to miało zupełnie normalne wytłumaczenie, a w tej sytuacji to prawdziwy mistycyzm.

 

Nikt nie może zrozumieć, co tak naprawdę oznaczają te liczby i symbole. Niektórzy uważają, że może to okazać się całkowicie przypadkowa wada w zabarwieniu skorupy.

 

Zdjęcia i filmy mistycznego jajka szybko trafiły do Internetu. Nikt z komentatorów nie uważa, że to tylko zwykły przypadek. Niektórzy użytkownicy uważają, że zrobili to kosmici lub jacyś mieszkańcy równoległych światów. Ludzie wierzący twierdzą, że data Apokalipsy jest zapisana na jajku i jest to przesłanie, które Bóg przekazał ludzkości. Są też sceptycy, którzy przypisują to wszystko zwykłemu przypadkowi i niczemu więcej.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Nero

tallin ty mózgu. drwią z

tallin ty mózgu. drwią z ciebie ludzie, bo się wystawiasz na takie drwiny. Ten portal nie ma nic wspólnego z rzeczywistością tylko z zarabianiem pieniędzy. Wiem że milionów z tego nie masz, ale przestań bredzić brednie. Może zmień branżę/temat i zarabiaj na czymś innym.

Portret użytkownika spacepol

No cóż. Kura zniosła jajko na

No cóż. Kura zniosła jajko na "coś". Na tym "czymś" był napis. Napis odbił się na skorupce jajka i jak to bywa w takich przypadkach jest odbiciem lustrzanym. Wystarczyło by jedynie dopatrzyć się teraz znaczenia takiego napisu. O ile jest to jakiś faktycznie istniejący wyraz a nie kilka przypadkowych liter z jakichś strzępków gazet. Ot cała tajemnica. 

Skomentuj