W Brazylii odkryto domniemane "lądowisko UFO"

Kategorie: 

Źródło: Internet

Zespół brazylijskich ekspertów prowadzi badania domniemanego lądowisko UFO z Peruíbe.  Jest to brazylijskie miasto znajdujące się w stanie São Paulo. Rzekome lądowanie UFO miało tam mieć miejsce rankiem 7 października. Nie zostało ono jednak od razu ogłoszone, aby nie wzbudzać sensacji.

 

Oficjalne informacje na temat lądowania UFO pojawiły się dopiero 12 dni później. Rzekome lądowanie UFO wzbudziło taką sensację, że zdecydowano się zamknąć teren wokół miejsca zdarzenia, aby ludzie nie przeszkadzali w prowadzeniu śledztwa. Mieszkańcy okolicy zgłosili służbom, że w nocy poprzedzającej odkrycie lądowiska widzieli z okien swoich domów bardzo jasne światło.

Kilka osób zeznało, że w czasie przypuszczanego lądowania UFO w pobliskich domach zabrakło też energii elektrycznej, a jedna para poinformowała, że widziała zstępujący z nieba promień światła, który skierował się także na ich dom.

Na miejscu rzekomego lądowania UFO odkryto również niezwykły ślad. Wygląda on tak jakby rzeczywiście doszło tam do jakiegoś lądowania. Rośliny nie były tam jednak zmiażdżone ani połamane, a jedynie zgięte, jakby pod wpływem nieznanej siły. Przypomina to nieco ustalenia jakie podejmowano analizujac wnętrze kręgów w zbożu. Póki co nie znaleziono żadnego oficjalnego uzasadnienia dla tej anomalii, ale badania nadal trwają. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj