W Brazylii odnaleziono szczątki tajemniczego metalowego obiektu który spadł z nieba!

Kategorie: 

Źródło: Youtube/Canal TV Noticias

Tajemniczy jasny obiekt pojawił się na niebie nad stanem Bahia w Brazylii, a następnie eksplodował, rozświetlając niebo. Jego szczątki zostały odnalezione w pobliżu miejsca eksplozji i wiele wskazuje na to że pochodził on z przestrzeni kosmicznej!

Mieszkańcy Monte Gordo w rejonie Kamasari, usłyszeli potężną eksplozję w nocy 20 lutego. Edinea da Silva Almeida, świadek tego niesamowitego zdarzenia, twierdzi że zobaczyła oślepiający rozbłysk na niebie, po którym nastąpił gwałtowny wybuch. Innemu świadkowi udało się nawet nagrać krótki film, pokazujący całe wydarzenie.

Następnego ranka, w pobliżu miejsca wybuchu, odnaleziono tajemniczy metalowy przedmiot oraz kilka fragmentów o wadze około 3 kilogramów. Obiekt nie przypomina standardowych meteorów, znajdywanych w podobnych przypadkach ponieważ zdaje się iż był on pusty w środku. Na tą chwilę kwestia tego czym jest ów niezwykły kawałek metalu pozostaje nierozwiązaną zagadką. Naturalnie możemy zakładać, że jest to poprostu kosmiczny śmieć ale narazie jest to jedynie jedna z możliwości.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika :)

Witam

Witam Wink

Potrzebuje waszej pomocy !

Nie wiem na jakiej pozycji stoję ! Więc was proszę o POMOC o te szczegóły zapytajcie się mojej kochanej A Smile

 

Skomentuj