W Brazylii pojawiły się nowe kręgi w zbożu

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W Europie jest już dawno po żniwach dlatego sezon na kręgi w zbożu ma się ku końcowi. Co innego w Brazylii, tam zboże rośnie cały rok i też pojawiają się tam piktogramy.

 

Najnowszy przypadek pojawienia się piktogramu na polu pszenicy, zaobserwowano w pobliżu miejscowości Prudentopolis w stanie Parana. Kręgi zaobserwowano po raz pierwszy w nocy 7 października.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika student

Beznadziejny krąg. Widać, że

Beznadziejny krąg. Widać, że ktoś nawet się nie pofatygował i drugie duże koło (patrząc od lewej) jest robione po wykonaniu czterech małych - ślad (krzywy!) jest aż nadto widoczny. Powiem więcej - przyjrzyjcie się uważnie - wszystkie koła są krzywe, zrobione na odwal się. Naprawdę, jeśli tutaj ktoś wierzy w dzieło kosmitów, musi być idiotą! Zwykli ludzie potrafią zrobić o wiele ładniejsze kręgi, zdjęcie w artykule przedstawia absolutnie artystyczne dno.

Portret użytkownika Pacal

Takie liche wykonaie

Takie liche wykonaie potwiedza ze koskity są ponieważ dowodzi ze przecietny buszmen Kowalski nie umie tego dobrze zrobić a zdecydowana wiekszość tychartefaktów jednak spełnia standarty UFO!

Portret użytkownika KoFiPL

Niestety pierwsze wrażenie z

Niestety pierwsze wrażenie z pierwszych 2 / 3 sekund się liczy najbardziej. A wrażenie podpowiedziało mi podróbka i fake. Dalej zaczyna myśleć logika bo: pierwsze 2 duże okręgi były zrobione najpierw po czym dalsze "wygnioty" następowały już na pierwszych 2 zrobionych dużych okręgach bo widać to jak pofalowane zostały okręgi pierwsze wewnątrz tych kolejnych okrągłych placków obok siebie. Technologia przybyszów z kosmosu ewentualnie innych wymiarów tak nie robi żeby było jedno kładzione na drugim - wszystko się kładzie jednocześnie i jest jedną wielką wspólną płaszczyzną (piktogramem).

Portret użytkownika MiterMan

to jest taki fake ze tylko

to jest taki fake ze tylko durnie poloza swa wiare w to, iz jest on prawdziwy.....  po raz srodek znajduje sie na drodze dla ciagnika, po dwa symetrii tu za grosz a po trzy centralny okrag jest w ciapki co odrazu widac ile ktos koleczek ze sznureczkiem zrobil.....  prawdziwe okregi mienia sie blaskiem jak ten ponizej, a przedstawia zasade oddzialywania grawitacji na planety w przestrzeni co jako ludzie wiemy od dawna ze kazda planeta nadaje drugiej tor orbitalny.... lecz trzeba pamietac ze intepretacja zalezy od osoby i jej poziomu wiedzy.....  i wizualizacja piktogramow w 3D a nie 2D znaczaco poprawia trafnosc tezy... wiekszosc z was nawet nie ogarnie ze nowinki techniczne czasami sa pobrane doslownie w piktogramow... przykladem jest sama lacznosc bezprzewodowa którą "oni" pomogli nam ją udoskonalić do takiego stopnia ze macie w telefonach LTE HDSPA UMTS GSM BLUETOOTH i Radio.... na darknecie takie arty nie maja prawa bytu wiec kto logiczny a nie pelikan to zapraszam

Portret użytkownika IR

Kręgi w zbożu przedstawiają

Kręgi w zbożu przedstawiają "mandorlę",także nazywaną "vesica piscis".Środkowa część wspólna, to miejsce poza wymiarami, gdzie materia nie jest formą a energią.Jest to swego rodzaju przejście do innej rzeczywistości-częstotliwości. Prawdopodobnie przedstawiona jest na tym "kręgu" Ziemia, która zbliża się do jakiejś wielkiej zmiany. 

Portret użytkownika aron jasnowidz

witam tak dokładnie pokazano

witam tak dokładnie pokazano nam ziemię która jest w 2 energiach jedną kórą tworza planety które nawet pieknie ostatnio ustwałiy sie w jednej lini i służą jako przekazniki enenrgi z dalszych planet do nas i druga ta którą czujemy w systemie czyli energia mroku .Ziemia po środku podczas wyboru ,Znak przysłany od tych co opiekuja sie ziemia ale wykonany ręką ludzką .Nie zmienia to faktu że jest prosty i czytleny dla tych co wiedzą co sie dzieje na ziemi . To taka odpowiedź na to co przed nami ukryto a raczej co portal inne medium chyba nie wyłapał po ostatnim  kręgu od światła .Zło gdzieś odpwoeidziało ale widocznie ta odpowiedź nie miała do nas trafić .za to ta pokazuje dokłądnie w którym miejscu się znajdujemy .

Strony

Skomentuj