W Brazylii urodził się kurczak z czterema łapkami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Właściciele farmy na zachodzie Brazylii znalazł w swojej hodowli ptaka mutanta. Na farmie urodził się kurczak, który wywołał poruszenie wśród okolicznych rolników, jak i lekarzy weterynarii drobiu. Specjaliści nie są w stanie określić przyczyn mutacji, gdyż obszar, gdzie doszło do zdarzenia, jest uważany za przyjazny dla środowiska.

 

 

Dlaczego ten kurczak jest niesamowity? Stworzenie posiada cztery nogi. Dwie tylne kończyny zwisają bezwładnie i nie spełniają swojej funkcji, co widać na załączonym filmie. Weterynarze dokładnie przebadali nietypowego pacjenta i doszli do wniosku, że kurczak nie odczuwa bólu, ani żadnego dyskomfortu. Spokojnie wędruje na dwóch łapkach tam i z powrotem.

 

Wiadomo, że niezwykły okaz urodził się 14 marca br. w małej prywatnej hodowli w gminie Manso Lima w brazylijskim stanie Acre. Właściciel myślał początkowo, że kurczak nie pożyje dłużej niż jeden dzień, ale mutant, wbrew wszelkim oczekiwaniom, żyje, ma się dobrze i raczej na pewno nie ma zamiaru wyzionąć ducha. Nadano mu żartobliwy przydomek „Kurczak Franco”.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj