W Chile odnotowano pojawienie się dwóch cylindrycznych UFO

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W Chile, na wybrzeżu Oceanu Spokojnego, doszło do niezwykłego zdarzenia. Świadkowie widzieli powstawanie dwóch UFO na horyzoncie.

 

Najpierw pojawił się pierwszy cylindryczny obiekt o wydłużonym kształcie, a po chwili w niewielkiej odległości od niego ukazało się drugie UFO tego typu. Obiekty przemieszczały się synchronicznie w równej odległości od siebie. 

 

Dysponujemy nagraniem tego zdarzenia , ktore wykonał jeden z naocznych świadków, Manuel Aguirre, który był na wakacjach w ośrodku Quintana, w pobliżu miasta Valparaiso, 120 km od Santiago de Chile. Oba obiekty obserwowano przez kilka minut, a następnie zniknęły.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika rumszajs

wszystkie filmy nie

wszystkie filmy nie pokazujace momentu odlotu lub znikniecia ufo ,to nawet nie marnujcie ludzia czasu na ich zamieszczanie i ogladanie , akurat nagrywajacy nie dokonczylby  nagrywania tego zjawiska tylko skonczyl w polowie i poszedl na piwo ,co se bedzie jakims tam ufo tylek zawracal

Portret użytkownika Znawca

Większość jeśli nie wszystkie

Większość jeśli nie wszystkie rejestracje ufo wyglądają jakby to była mgiełka, jakaś poświata, lub energia. Czasami ta energia się materializuje i widać odblaska światła słonecznego, ale generalnie na filmach widać że to są jakieś formy energii ! W środku chyba są duchy, które sterują pojazdami z energii. Ciekawe, bo ludzie są zrobieni z materi białkowej i nie mogą się dematerializować tak jak istoty anielskie. Maryja też przybywa w kuli światła, razem z aniołami i mogą się materializować, by podawać do ust komunię świętą. Jak to było w przypadkach kontaktu aniołow od Maryi z ludzmi.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Strony

Skomentuj