W Chinach nieznana siła poprzewracała samochody na skrzyżowaniu

Kategorie: 

Źródło: Pacyficzne Centrum Ostrzegania przed Tsunami

Kamery CCTV zainstalowane na ulicach jednego z chińskich miast zarejestrowały niezwykle wydarzenie. Podczas normalnego ruchu ulicznego doszło do niezidentyfikowanego zjawiska, które dosłownie poprzestawiało samochody na skrzyżowaniu.

 

Samochody powywracały się jak zabawki. Wyglądało to jak efekt oddziaływania jakiegoś wielkiego magnesu. Można tak wnioskować ponieważ ludzie, którzy przechodzili w okolicy zdarzenia, nie zostali odrzuceni jak metalowe pojazdy.

 

Nadal nie ma też informacji, w którym mieście doszło do tego wydarzenia, ale chińskie media donoszą, że incydent jest obecnie wyjaśniany. Bardzo możliwe, że porozstawiane pojazdy mają jakiś związek z jakąś nową chińską technologią militarną.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ernest Hemingawy

Ojej Panowie i Państwo tutaj

Ojej Panowie i Państwo tutaj następny przykład manipulacji......nie wiadomo gdzie i nie wiadomo w jakim mieście?
 
Super po patrzcie na tego przechodnia który zatrzymał się na pasach i na coś spogląda, być może jakaż zwalona lina lub nie wiem co - w linii prostej dotnęło to trzech tych samochodów - możecie wierzyć lub nie ale Chińczycy ostatnio bardzo trafnie lubią manipulować, robią to jednak bez skrupułów - to wszystkok to taki majstersztyk, podobnie jak z tym Xmenem co uratował życie jadącemu na skuterze.....Chińczycy mają swoje Roswell i stają się Supermocarstwem - takie teorie są im na rękę.
 
 

Portret użytkownika demik

Ogladałam ten filmik wiele

Ogladałam ten filmik wiele razy  prawda jest taka że ktoś z internautów zauwarzył po lewej stronie człowieka wychodzacego jakby za mgły podniósł rece do góry i w tym momencie samochody sie podniosły a ten człowiek przeszedł sobie przez pasy jakby nigdy nic oglądajcie uważnie po tak długim czasie zaczynaja media gadac glupoty o drutach kiedy pokazali go pierwzy raz dokladnie ogladnełam kilka razy filmik nie było tam żadnych drutów a teraz żeby odkrecić prawdziwe wydarzenia żaczynają mydlić ludziom mózgi po jakimś czasie tak przetobia  ten filmik że bedą rozrzucone druty po jezdni to jest pranie mózgu są dowody autentyczne na ludzi pojawiajacych sie z innych wymiarów.

Portret użytkownika beznazwie

Muszę was zasmucić. Ostatnio

Muszę was zasmucić. Ostatnio widziałem filmik wyjaśniający to zjawisko. Okazało się, że na drodze była pozostawiona stalowa linka, którą wkręcił przejeżdżający po prawej stronie pojazd sprzątający.

Portret użytkownika demik

To fakt nie było tam żadnej

To fakt nie było tam żadnej linki ten incydent prubowali odkrecic natanel mial racjie po lewej stronie podszedł człowiek podniósł rece w góre i samochody sie podniosły a potem jakby nigdy poprostu sobie przeszedł przez pasy siła wyższa.

Portret użytkownika Natanel

Chciałbym podzielić się z

Chciałbym podzielić się z Wami moim spostrzeżeniem.
A mianowicie artykuł  ten jak i inny na tej domenie jest taki jaki jest. Lecz niestety (opinionerzy)  czyli wszyscy którzy wyrażają swoją opinię pod artykułem są jacy są. A są (jesteśmy)po to by wyrazić SWOJĄ opinię.
Niestety co niektórzy skalują niektórych za brak wiedzy, brak umiejętności pisowni tak jakby uzyskali wgląd do PRAWDY APSOLUTNEJ i tylko (oni)„ja”  mam racje a reszta do głąby.
Proszę wszystkich o wyrozumiałość dla reszty tu zgromadzonych, piszcie o swoich spostrzeżeniach dotyczących konkretnego artykułu lub o fajnych ciekawostkach. Proszę nie naskakujcie się wzajemnie, nie oczerniajcie. Życie jest za krótkie na takie głupoty. Rządy i władcy tego świata nas dzielą a i my lepsi od NICH nie jesteśmy.
Ponadto dot. powyższego materiału.:
Te czerwone kółka które rzekomo każą przyglądać cię w wyznaczone miejsce tak naprawdę przysłaniają najistotniejszą rzecz.  A mianowicie INDYWIDUALNĄ ocenę sytuacji. Kółka nakierowują widza a tym samym wykluczają widzenie wymuszając patrzenie(jeśli wiecie o czym mówię). Pisałem poprzednio ze śmiechem o JADZIE CIĄgCIAg ale moim skromnym zdaniem tu widzę przyczynę zdarzenia a te cudowne czerwone kółka pokazują skutek i zaciemniają obrazek.
Niech moc będzie z Wami.

Portret użytkownika chmielu

Witam. Przeczytałem większość

Witam. Przeczytałem większość waszych komentarzy i coś zauważyłem. Nie zwróciliście uwagi na jeden bardzo istotny fakt. Na dole ekranu podpowiem... i zadam pytanie Smile Co by się stało gdyby te pierwsze auto (które de facto nie zatrzymało się przed pasami i widać że jedzie szybciej niż inne pojazdy) nie zostało zatrzymane przez jakieś tam linki czy cuś... ?????? tak tak kochani ten gościu na skuterze prawdopodobnie by zginął. Przypomina mi to akcje z 2012. 
https://www.youtube.com/watch?v=pqjTH1lSc5M
Tam też uratowano gościa na skuterze....

Strony

Skomentuj