W Chinach odnotowano pierwszy przypadek ataku robota na człowieka

Kategorie: 

Źródło: http://tass.ru/obschestvo/3794857

Pierwsze raz w historii odnotowano atak robota na człowieka. Incydent wydarzył się w chińskim mieście Shenzhen na wystawie technologii IT, podaje Agencja Tass.

 

 

Na wystawie prezentowano wiele różnych produktów i usług najnowszych technologii, w tym małego robota podobnego do R2-D2 z „Gwiezdnych Wojen”. Głównym zadaniem maszyny jest nauczanie dzieci i rozbawianie gości. Nie wiadomo dlaczego elektroniczna konstrukcja pozostawiona „bez opieki” zniszczyła stojak, który ograniczał jej ruchy. Potem robot zaatakował, podnosząc gwałtownie nogę, gdy zbliżył się jeden z pracowników, aby wyjaśnić, co się dzieje.

 

Urządzenie jest na tyle masywne, że obrażanie interweniującego mężczyzny są dość poważne. Ofiara, choć to ponoć karateka, nie mogła poruszać się samodzielnie po niespodziewanym nokaucie i z hali targowej wyniesiono ją na noszach. Twórcy robota nie potrafią wyjaśnić motywów działania swojego wynalazku. Internauci zaczęli żartować, że jest to początek końca naszej cywilizacji.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika lipka

Nie przypadkowe są

Nie przypadkowe są samobójstwa gęsi karmionych maszynowo, ranne dzikie zwierzęta rzucają się w przepaść, chory pies kładzie się na drodze by zabiły go samochody, samobójstwa popełniają żywe stworzenia, przykładów jest wiele i to jest prawdziwe a robot uległ awarii i taki "atak" to po prostu przypadek, równie dobrze mógł zostać tak zaprogramowany.

Portret użytkownika Don Kicha

W chinach odnotowano pierwszy

W chinach odnotowano pierwszy w histori świata atak na starszą kobietę. Babuleńka miała 98 lat. Napastnik zaatakował ją z ukrycia, a następnie brutalnie zgwałcił. Potem wzięli ślub i żyją szczęśliwie.

Portret użytkownika Homo sapiens

Początek Elisium ! Elizjum to

Początek technokratycznego Elisium ! Bo prawdziwe Elizjum to w mitologii greckiej część Hadesu, podziemnego świata, przeznaczona dla dusz dobrych ludzi.

Częściej jednak przedstawiana jako kraina nad Oceanem, na zachodnich krańcach świata – miejsce wiecznej szczęśliwości i wiecznej wiosny. Panował tam Kronos, syn Gai (Matki Ziemi) i Uranosa (Pana Niebios), a jednocześnie ojciec Demeter, Hestii, Hery, Hadesa, Posejdona i Zeusa. W chrześcijaństwie Elizjum ma swój odpowiednik w Rajskim Ogrodzie Eden (hebr. Gan Eden, גַּן עֵדֶן „ogród rozkoszy”), z którego zostaliśmy wygani z powodu tajemniczej istoty Nachasha ! Ta istota zaatakowała informacyjnie Ewę, która przekroczyła zakaz Boga YHWH ! 

Choć rajski ogród był początkowo miejscem na ziemi, można domniemywać, że został zniszczony podczas potopu, autorzy Nowego Testamentu zdają się sugerować, że został on po upadku człowieka zabrany z naszej rzeczywistości ! Apostoł Paweł mówi w swoim liście, że gdy został uniesiony do „trzeciego nieba”, znalazł się w raju, a według Łukasza Ewangelisty Jezus konając na krzyżu powiedział do łotra, że znajdą się w raju !

http://popotopie.blogspot.com/2016/11/starozytna-niebieska-materia.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj