W Chinach sfotografowano nietypowe UFO w kształcie obręczy

Kategorie: 

Źródło: TechEBlog/Twitter, inyucho

Tajwański turysta, który wybrał się na wycieczkę do Chin, wykonał kilka fotografii malowniczego jeziora Dinachi. Jak się jednak okazało, w kadrze aparatu pojawił się nie tylko pejzaż ale również trudna do wytłumaczenia anomalia. Mężczyzna przypadkowo sfotografował tajemniczy okrągły obiekt, który unosił się na niebie.

Dziwny NOL został uchwycony przez Tajwańczyka podczas wycieczki na jezioro Dianchi w chińskiej prowincji Yunnan na początku listopada. Po powrocie z wyprawy, John Chen, odkrył na zdjęciach dziwny przedmiot w kształcie pierścienia. Mężczyzna porównał je ze zdjęciami swoich kolegów, którzy również byli na wycieczce, jednak na ich zdjęciach nie było żadnego podobnego obiektu.

Mężczyzna zastanawiał się nad pochodzeniem obiektu, dlatego postanowił pokazać zdjęcie specjaliście. Fotografię obejrzał znany brytyjski badacz UFO – Phillip Mantle, który również nie ma pojęcia czym może być ten tajemniczy NOL. Historia szybko rozprzestrzeniła się po Internecie choć w dalszym ciągu, wielu niedowiarków uważa, że to jedynie zabawka dla psa lub inny podobny w kształcie obiekt rzucony przypadkiem w powietrze w chwili robienia zdjęcia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zoil

W sprawie przyjścia Pana

W sprawie przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i naszego zgromadzenia się wokół Niego, prosimy was, bracia, 2 abyście się nie dali zbyt łatwo zachwiać w waszym rozumieniu ani zastraszyć bądź przez ducha1, bądź przez mowę1, bądź przez list, rzekomo od nas pochodzący, jakoby już nastawał dzień Pański. 3 Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo2 i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia2, 4 który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć3, tak że zasiądzie w świątyni Boga3 dowodząc, że sam jest Bogiem. 5 Czy nie pamiętacie, jak mówiłem wam o tym, gdy wśród was przebywałem? 6 4 Wiecie, co go teraz powstrzymuje, aby objawił się w swoim czasie. 7 Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, 8 wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust5 i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów6, 10 [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu7, 12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.

Skomentuj