W Chinach tysiące osób widziało na niebie spiralę światła

Kategorie: 

Źródło: Internet

W Chinach wielu świadków zaobserwowało niezwykłe zjawisko. Na niebie pojawiło się coś jak świetlista spirala. Obserwacje tej  niezwykłej anomalii prowadzono na dużym obszarze, od północno-zachodnich Chin aż po Mongolię Wewnętrzną.

Zdarzenie miało miejsce w nocy 23 maja. Chwilę potem, chińskie portale internetowe zostały zalane licznymi zdjęciami zaobserwowanej anomalii. Widać na nich wiązkę światła lecącego na ciemnym niebie.

Jeden z ekspertów wojskowych powiedział, że takie struktury są najczęściej tworzone przez ludzi i nie występują naturalnie. Świadkowie sugerowali, że obiekt znajdował się na wysokości przynajmniej 10 km.
[ibimage==24683==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Wielu internautów sugeruje, że ta wiązka światła to, albo nowy typ statku kosmicznego albo pocisku balistycznego testowanego przez chiński rząd.
 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ArDoR

Ctrl+R i już nie jesteś nowa

Ctrl+R i już nie jesteś nowa Wink
To chodzi o Twoją wiadomość a nie o Ciebie... zatem nie bierz tego tak personalnie do siebie Wink
A co do newsa, to widzimy na obrazku efekt wyładowania atmosferycznego. W środowisku gęstej pary, jeszcze nie skondensowanej, przepływ ładunków na drodze łuku elektrycznego, spowodował podgrzanie cząstek wody i ich kondensacje w postaci pary (chmury)...
Podobne zjawisko zachodzi za przelatującym samolotem (właśnie na wysokości przelotowej około 10-12km) w którego silniku następuje podgrzanie zawierającą parę wodną atmosfery, objawiające się wstęgą kondensacyjną - znacznie szerszą bo dostosowaną do średnicy wylotu silnika.
 

Portret użytkownika magi74

Tysiace a jedna paniusia na

Tysiace a jedna paniusia na ulicy. Czasem pstrykam fotki, jedne sa lepsze, inne gorsze ale zdarza mi sie, ze pokazuja sie robaczki na niebie. To chyba zalezy od ustawienia przeslony o ile sie nie myle. Kto sie zna niech mnie poprawi. [ibimage==24702==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null][ibimage==24703==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika pako1205

Proszę bardzo.To,że na

Proszę bardzo.To,że na statywie - nie wyklucza drgań,chyba,że z samowyzwalaczem,wtedy szanse na udaną fotkę mocno rosną.Nie wiem co było u Ciebie fotografowane,ale było tam kilka źródeł punktowego światła,czy jakieś odbicia,jednak jest widoczne kilka takich smug,które są bliźniacze,więc raczej drganie,przeniesione na aparat.
[ibimage==24704==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
[ibimage==24707==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
[ibimage==24706==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Strony

Skomentuj