W Chinach tysiące osób widziało na niebie spiralę światła

Kategorie: 

Źródło: Internet

W Chinach wielu świadków zaobserwowało niezwykłe zjawisko. Na niebie pojawiło się coś jak świetlista spirala. Obserwacje tej  niezwykłej anomalii prowadzono na dużym obszarze, od północno-zachodnich Chin aż po Mongolię Wewnętrzną.

Zdarzenie miało miejsce w nocy 23 maja. Chwilę potem, chińskie portale internetowe zostały zalane licznymi zdjęciami zaobserwowanej anomalii. Widać na nich wiązkę światła lecącego na ciemnym niebie.

Jeden z ekspertów wojskowych powiedział, że takie struktury są najczęściej tworzone przez ludzi i nie występują naturalnie. Świadkowie sugerowali, że obiekt znajdował się na wysokości przynajmniej 10 km.

Wielu internautów sugeruje, że ta wiązka światła to, albo nowy typ statku kosmicznego albo pocisku balistycznego testowanego przez chiński rząd.
 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ArDoR

Ctrl+R i już nie jesteś nowa

Ctrl+R i już nie jesteś nowa Wink
To chodzi o Twoją wiadomość a nie o Ciebie... zatem nie bierz tego tak personalnie do siebie Wink
A co do newsa, to widzimy na obrazku efekt wyładowania atmosferycznego. W środowisku gęstej pary, jeszcze nie skondensowanej, przepływ ładunków na drodze łuku elektrycznego, spowodował podgrzanie cząstek wody i ich kondensacje w postaci pary (chmury)...
Podobne zjawisko zachodzi za przelatującym samolotem (właśnie na wysokości przelotowej około 10-12km) w którego silniku następuje podgrzanie zawierającą parę wodną atmosfery, objawiające się wstęgą kondensacyjną - znacznie szerszą bo dostosowaną do średnicy wylotu silnika.
 

Portret użytkownika magi74

Tysiace a jedna paniusia na

Tysiace a jedna paniusia na ulicy. Czasem pstrykam fotki, jedne sa lepsze, inne gorsze ale zdarza mi sie, ze pokazuja sie robaczki na niebie. To chyba zalezy od ustawienia przeslony o ile sie nie myle. Kto sie zna niech mnie poprawi.

Portret użytkownika pako1205

Proszę bardzo.To,że na

Proszę bardzo.To,że na statywie - nie wyklucza drgań,chyba,że z samowyzwalaczem,wtedy szanse na udaną fotkę mocno rosną.Nie wiem co było u Ciebie fotografowane,ale było tam kilka źródeł punktowego światła,czy jakieś odbicia,jednak jest widoczne kilka takich smug,które są bliźniacze,więc raczej drganie,przeniesione na aparat.


Portret użytkownika zxc

Armia Chińska testuje

Armia Chińska testuje najnowszą zabawkę EMP. Są w tym najlepsi na świecie, pracują nad tym od ponad 20 lat. Jeżeli ktoś może zrobić reset elektryczny w Europie, to Chiny. Optymalna wysokość do przeprowadzenia takiego resetu to około 500km na powierzchnią ziemi. Zasięg to promień ponad 4000km. Nic nie będzie wskazywało na to, że to Chiny zrobiły kuku.

Portret użytkownika Mr.Baaaaa

ta ni chu.... nie widzę

ta ni chu.... nie widzę podobieństwa pomiędzy Twoim zdjęciem a zamieszczonym  w artykule. Gołym okiem widać ze to pioruny siarczyste, ogniste na niebie zwiastuje APOKALIPSA!

Portret użytkownika pako1205

Wygląda to,jak spaliny

Wygląda to,jak spaliny rakiety,chemtrail,czy podobny syf,które są podświetlone światłem zachodzącego Słońca,coś,jak "obłoki srebrzyste"(czytaj-smugi chemiczne "chemtrail", rozsiewane przez samoloty) w specyficznych warunkach oświetlenia przez Słońce.
fotka z arch.pako.

Portret użytkownika Q...

Wygląda jakoś tak klasycznie,

Wygląda jakoś tak klasycznie, na około 60-80 km. Nie odbiega wyglądem, co do zasady, od typowej ekspozycja pyłu z przestrzeni na którym kondensuje się i zamarza para wodna, czyli od typowego srebrzystego obłoku.  Może to być ślad po rakiecie jak i po jakiejś, niezbyt obfitej ilości pyłu kometarnego. Obstawiam to drugie.

Portret użytkownika pasjonat

Ani troszkę ..zobacz jakie

Ani troszkę ..zobacz jakie masz natezenie swiatla na horyzoncie a ogolnie jakie jest natezenie swiatla tla.. Ta smuga o ile jest prawdziwa musiala by byc wysokości ok 100 -200 km zeby tak ja podswietlilo zachodzace (wschodzące?) słońce wtedy mozna to uznac za wielokilometrowa smuge po silniku rakietowym.
Jednak po analizie w lightroomie nie mam watpliwosci ze jest doklejona...
 
ps...
A billowing plume of steam signals a successful 450-second test of the RS-25 rocket engine today! RS-25 engines tested on the stand will power the core stage of our new rocket, the Space Launch System (SLS), which is being developed to carry humans deeper into space than ever before. This is another step on our

Myślę, więc jestem...

Skomentuj