W Chinach urodził się prosiak z ludzką twarzą

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Chinach urodziła się świnia z ludzką twarzą i narządami płciowymi na czole. Na filmie widać, że prosiak ma problemy z oddychaniem. Ostatnio takie mutanty dość często przychodzą na świat w Azji, donosi Xendan.

 

 

 

Ostatni przypadek odnotowano w gospodarstwie rolnika Lu Tao z miejscowości Nanning. Do Tao zaczęto kierować oferty, ponieważ pojawiło się wielu chętnych, chcących odkupić monstrum. Nagranie z prosiakiem szybko zyskało popularność na portalach społecznościowych na całym świecie. Dziwne stworzenie jest inne niż jego bracia i siostry z jednego miotu (w sumie urodziło się ich 19).

 

Niestety, malec padł, bo maciora nie chciała go karmić i nie było możliwości, aby podawać mu pokarm z butelki. Na sprzedaży „potwora” Chińczyk mógł zarobić, jak sam twierdzi, krocie. Teraz żałuje, że tego nie zrobił wcześniej.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Znawca

Narodowy Instytut Zdrowia

Narodowy Instytut Zdrowia Stanów Zjednoczonych chce przeznaczać środki z budżetu na niemoralne eksperymenty. „Naukowcy” planują za pieniądze podatników tworzyć hybrydy ludzko-zwierzęce i nie wykluczają prób kreacji zwierząt z ludzkim mózgiem. W celu uzyskania komórek macierzystych planowane jest zabijanie nienarodzonych dzieci.

W oświadczeniu z 4 sierpnia NIZ przyznaje, że „badania” są już prowadzone. Od dawna naukowy mają analizować zasady łączenia komórek ludzkich i zwierzęcych. Teraz są zainteresowani hodowaniem ludzkich tkanek w ciałach zwierząt poprzez wprowadzanie do nich ludzkich komórek.

Instytut chce zmiany prawa uniemożliwiającego wprowadzania ludzkich komórek do zwierząt oraz państwowego finansowania swoich „badań”. Obecnie jest to niemożliwe.

Komórki macierzyste ludzi mają być pozyskiwane od mordowanych specjalnie w tym celu ludzi w fazie embrionalnej.

Eksperymenty jakich nie powstydzili by się „naukowcy” z III Rzeszy mają doprowadzić do wytworzenia zwierząt z fragmentarycznym lub w pełni ludzkim mózgiem oraz z ludzkim nasieniem lub komórkami jajowymi.

NIZ miał podobne pomysły już w ubiegłym roku, jednak pod falą krytyki wycofał się z tej idei. Wtedy świat naukowy obawiał się, że hybrydy ludzko-zwierzęce będą miały zdolności poznawcze. Obecnie Instytut – jak wynika z treści oświadczenia – nie ma zahamowań. Społeczeństwo wciąż jest jednak niechętne wobec niemoralnych eksperymentów.

 http://www.pch24.pl/instytut-z-usa-chce-krzyzowac-ludzi-i-zwierzeta-oraz-mordowac-nienarodzonych-na-potrzeby-badan,45642,i.html#ixzz4JkQbtLBl

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Strony

Skomentuj