W Chinach urodziła się ośmionoga świnia

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Świnia-mutant, składająca się z dwóch ciał, posiadała osiem nóg. Zwierzę padło kilka minut po urodzeniu. Rolnik Gao Baytsi, właściciel lochy, która urodziła potwora, zasugerował, że na świat przyszedł prosiak z bratem pasożytem. Hodowca powiedział, że nigdy nie widział czegoś podobnego i nie trudno to zrozumieć. Świnia urodziła się bez skóry, ale za to z ośmioma kończynami.

 

 

Gao próbował trzymać dziwaka na rękach, ale ten mocno wierzgał nogami. Wydawało się, że osobnik jest silny i jakoś przetrwa, jednak szybko przestał oddychać. Potem stwierdzono, że u świni wszystkie narządy były dobrze rozwinięte.

 

Gao, zanim zakopał ośmionożną tuszę, pokazał ją wszystkim mieszkańcom swojej wsi. Starał się też znaleźć przyczyny mutacji, ale najprawdopodobniej stało się tak z powodu jakiś komplikacji przy zapłodnieniu. Podobne dzieje się czasem z bliźniętami syjamskimi u ludzi. W ostatnim czasie stwierdzono kilka takich przypadków.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

A od kiedy prosty chiński

A od kiedy prosty chiński farmer zna medyczne pojęcia dotyczące komplikacji ciąży z wchłanianiem jednego płodu przez drugi...? Jak taki uczony, to by ścierwo oddał na oddział padologii zwierzęcej, a nie zakopywał... Przesądny pewnie, zjeść się bał takiego dziwoląga - a przeca w Azji przeróżne świństwa i robactwa żrą...
 

 

Skomentuj