W Chinach znaleziono dziwny, gąbczasty obiekt pochodzący z kosmosu

Kategorie: 

Źródło: http://weekinweird.com/2013/03/27/flying-object-drops-mysterious-spongy-organisms-mans-yard/

Mężczyzna mieszkający w Chinach był świadkiem osobliwego wydarzenia. Znalazł w swoim ogródku dziwną, gąbczastą substancję o żółtym kolorze. Mężczyzna wierzy, że miało to związek z tajemniczym obiektem, który przeleciał nad jego domem dzień wcześniej

Peng Xianyong z miejscowości Yongjin w Chinach opisał dziwne zjawisko, które zauważył. 22 marca 2013 roku, na niebie pojawił się czerwono-zielony, przypominający meteor obiekt, który przeleciał nad jego domem. Kiedy to się stało, jego podwórko rozbłysło jasnym blaskiem przez chwilę. Mężczyzna nie poświęcił temu więcej uwagi aż do następnego dnia, kiedy to zauważył przed swoim domem dziwny, prawdopodobnie żywy organizm o żółtej barwie.

Kiedy ściągnął gąbczastą warstwę z przedziwnego obiektu, zobaczył galaretowaty środek o złotym kolorze, który pod wpływem powietrza stał się brązowy i zamienił się w skorupę. Lokalne władze, które dowiedziały się o tym dziwnym incydencie, odwiedziły Penga, żeby zobaczyć to na własne oczy. Po zbadaniu obiektu uznali oni, że obiekt przypomina roślinę, ale ma konsystencję płynnego żółtka.

 

Nie jest pewne czy Peng faktycznie widział meteor, jednak inni mieszkańcy wioski wierzą jego słowom. Wszyscy mają nadzieję, że zagadka ta zostanie rozwiązana, jednak do tej pory brak oficjalnych doniesień na ten temat. Może to świadczyć zarówno o tym, że obiekt rzeczywiście pochodzi spoza naszej planety jak i o tym że logiczne wyjaśnienie wymaga dalszych badań.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj