W Chinach żyje człowiek z głową obcego

Kategorie: 

Źródło: http://www.planetanovosti.com

Żyjący w Chinach 53 – letni Qi Yuanhao nie wyglądają jak normalny człowiek. Od dziecka cierpi na dziwną chorobę, najprawdopodobniej spowodowaną postępującą destrukcją środowiska w ciągu ostatnich stu lat.

 

 

Głowa Yuanhaya ma bardzo nietypowy kształt, przypominający klasycznego kosmitę, wywołany przez silną proliferację kości. Twarz jest mocno zniekształcona, a oczy rozciągnięte z powodu wystających kości policzkowych. Szczególną uwagę zwraca ciężka i masywna żuchwa.

 

Yuanhaya ma brata, którego choroba szczęśliwie oszczędziła. Mężczyzna pomaga w pracach w rodzinnym gospodarstwie i współpracuje z lekarzami, pomagając Qi.

 

Chińczyk przeszedł już setki badań, ale medycy wciąż nie znają przyczyn jego powikłań. Jedyny ratunek w chirurgii plastycznej, ale operacje, które przywróciłyby Yuanhao normalny wygląd, kosztują krocie.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika cezary

cierpi na dziwną chorobę,

cierpi na dziwną chorobę, najprawdopodobniej spowodowaną postępującą destrukcją środowiska w ciągu ostatnich stu lat. >>>>>> to juz dno pismaka takiego bełkotu juz dawno nie widziałem . Nawet ludzie w okresie miedzywojennym po 4 klasach nie napisali tego tekstu ze zwykłego wstydu . Niemcy upadaja skoro ich młodzież nie potrafi mysleć samodzielnie . 

Skomentuj