W chińskim jeziorze zaobserwowano dziwną rybę z „ludzką twarzą”

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Pewien Chińczyk opublikował w internecie dziwne nagranie. Udało mu się zarejstrować dość przerażająco wyglądającą rybę, żyjącą w bliżej nieokreślonym chińskim akwenie. Stworzenie wyróżniało się dziwną kolorystyką, a jej nos, usta i oczy wyglądały, jak elementy ludzkiej twarzy.

 

Według informacji podawanych przez internautów, niezwykłe stworzenie zostało zauważone u brzegu jeziora przez kobietę odwiedzającą wioskę Miao, która jest celem wizyt turystów odwiedzających pobliską stolice prowincji Yunnan, Kunming. Piętnastosekundowe nagranie pojawiło się w chińskiej sieci społecznościowej Weibo, która jest tamtejszą wersją Twittera. Podobno niektórzy naoczni świadkowie, widząc rybę, mdleli. 

Warto zauważyć, że w naturze takie mutacje i osobliwości są dość powszechne. Na przykład w 2010 roku mężczyzna z Wielkiej Brytanii, Brendan O’Sullivan z Dagenham, zauważył oczywiste rysy ludzkiej twarzy u karpia. Stworzenie wywołało spore poruszenie, a cena ryby wzrosła do 40 tys. funtów! Dziwnego karpia odkryto również w 2011 r. na północno - wschodnim Tajwanie. Miał czarno - białe ubarwienie ciała i niezwykły wzór na głowie.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj