W chmurach nad Francją zarejestrowano dziwny trójkąt

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Na niebie w okolicy Góry Varelian, znajdującej się nie daleko od Paryża we Francji, zaobserwowano dziwny obiekt poruszający się w chmurach. Upubliczniony w Internecie film przedstawia niezwykły obiekt w postaci trójkąta podobnego do chmury, który porusza się na niebie.

 

Trzeba przyznać, że o ile nie jest to dzieło grafika stworzone za pomocą komputera, nie wygląda to na zjawisko naturalne. Chmury przybierają niekiedy dziwaczne kształty, ale trójkątne po prostu nie istnieją.

 

Głównie z tego powodu świadek uznał, że to, co widzi to zakamuflowany obiekt, który korzysta z osłony chmur, aby przemieszczać się niezauważonym.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

To mogło być niewidzialne UFO

To mogło być niewidzialne UFO ! Zmusiło ono mnie bowiem do zadania sobie pytania "dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika KoFi+

Normalny człowiek jest

Normalny człowiek jest podirytowany poszukiwaniem prawdziwych filmów o statkach pozaziemskich ufo itp.
Krótko mówiąc człowiek jak widzi film typu FAKE "nieprawdziwy" zadaje sobie pytanie: i po co oni to w ogóle robią ? Po co marnują na to swój czas ? By oszukać wszystkich ?
 
Już wiem o co chodzi ! Wiecie dlaczego jest tak dużo fake’ów ?
 
Tak właśnie w rzeczy samej "By oszukać wszystkich !"
 
Komu na tym zależy ? To proste – tym ludziom co to doskonale wiedzą o Ufo i cywilizacjach pozaziemskich i ich technologii itd.
Oszukując wszystkich tonami FAKE'ów (nie tylko oni to robią, ale też stado skretyniałych baranów, które dało się wmanewrować w ich podstęp) mają na celu zniechęcić w dalszych poszukiwaniach, a do tego dochodzi jeszcze jeden bardzo ważny ukryty ich cel, zapytasz jaki?
Otóż widzowie/odbiorcy takich filmów będą mocno zniesmaczeni i rozczarowani a po iluś tam tysiącach filmów Fake’owych – po czym są bardzo podirytowani tą całą dziedziną swoich wcześniejszych poszukiwań prawdy i zainteresowań w tej dziedzinie. Następnie owa irytacja -> przeradza się w wyśmiewanie i robienie sobie głupich żartów z rzeczy i spraw które faktycznie istnieją i są zmieszane z gównem typu fake. (tu można wstawić też stado baranów, które dało się ogłupić tą zagrywką)
Rozumiecie ?
 
To napisała moja nowa świadomość, która została czymś doświadczona, ale sam jeszcze nie wiem czym, dlatego poszukuję ludzi którzy mieli realne zdarzenia związane z prawdziwymi zdarzeniami związanymi z UFO pozaziemskim lub nawet istotami z innych cywilizacji. (napisałem to wszystko całkowicie i śmiertelnie poważnie.)
[email protected]

Portret użytkownika kuzYn

Muszę Cię rozczarować Kofi,

Muszę Cię rozczarować Kofi, jesteś w błędzie. Ludzie nie robia tego "By oszukać wszystkich !" - jak piszesz, ale z innego bardziej prozaicznego powodu . DLA KASY !!!
Im więcej gostków to obejrzy
tym więcej mamony spłynie Biggrin
 

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika KoFi+

Tak, może tak być, ale zauważ

Tak, może tak być, ale zauważ że to się działo dużo wcześniej i nie tylko za czasów internetu i youtuba itp.
Kasy większej raczej z tego nie ma, a jeśli ktoś mówi otwarcie o czymś takim może skończyć jak np.
Leszek Chaciński z którego zrobili świra itp.
https://www.youtube.com/watch?v=rebrfIJcQuo
W tym przypadku myślę że było dokładnie tak jak mówi – prawdę w tym słychać i widać i sama mowa ciała mówi mi że mówi prawdę ! Dla mnie to jest po prostu miazga ^_^
Osobiśie dałem znajomemu ten film śledczemu z policji i on sam mi powiedział że nie widzi nic na co wskazywało by że kłamie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj