W dżungli w Ameryce Południowej odnaleziono coś co przypomina szczątki dinozaura

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Od kilku dni w Internecie kolportowane są nagrania i zdjęcia przedstawiające rzekomego dinozaura, którego zwłoki odkryto w Chile. Media przekonują, że to nie promocja kolejnej części filmu „Jurassic Park”, tylko prawdziwa historia.

Grupa mieszkańców regionu Aysen w Chile, natknęła się na całkiem "świeże" szczątki istot z wyglądu podobnych do większości dinozaurów. Jego głowa jest z pewnością bardzo podobna do wymarłych miliony lat temu drapieżników.

Od razu pojawiły się sugestie, że dinozaury jednak nie wymarły i mieszkają gdzieś w niedostępnej dla człowieka dziczy. Być może ta istota jest hybrydą dinozaura i jakiegoś drapieżnika. Głowa i kręgosłup mają wszelkie znamiona typowe dla dinozaura, takie jak zakrzywione przednie i tylne kończyny. 

 

Pojawiła się też teoria, że to nie dinozaur tylko mityczna chupacabra, stworzenie, które według latynoskiego folkloru, morduje zwierzęta domowe wysysając z nich krew. Jednak jeśli przyjmie się takie wytłumaczenie to wcale nie odejmie to temu znalezisku niezwykłości. Pozostaje uznać, że są to szczątki niezidentyfikowanego zwierzęcia, które przypomina gady rządzące kiedyś niepodzielnie na Ziemi.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

najciemniej w dżunglii pod

najciemniej w dżunglii pod latarką... w ogóle nie widać że to rów na poboczu drogi i kawałek zdechłego psa... film dobry ale zabrakło szaraka obserwującego to wszystko świecącymi oczami zza jakiegoś pnia...

Portret użytkownika b@ron

jak "świeże szczątki" ? ...

jak "świeże szczątki" ? ... na oko widać że już od dawna go nic nie jadło... trzeba wezwać natychmiast "naukowców" i przeprowadzą datowanie, okaże się że zwłoki mają 50mln lat tylko się tak dobrze zachowały przez .... tu podzadzą dziesiątki powodów

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ankak

Z całą pewnością to nie jest

Z całą pewnością to nie jest(był) pies. To nie są zęby psa ,a na pewno to nie są też jego łapy.  Przyjrzyj się uważnie kończynom . Nie znam zwierzęcia o takich nogach-zobacz na pazury z przodu. Naprawdę nie wiem co to jest ale na pewno nie pies.

Portret użytkownika Kmieciu

Łapy jak łapy, a czaszka

Łapy jak łapy, a czaszka podobna do psowatych... Mogła być zdechła małpa - Ameryka Płd obfituje w nie, i to w gatunki specyficzne, bo będące produktem ewolucji w izolacji przez miliony lat. Coś jak Australia, tylko później się oddzieliła, dlatego ichnie ssaki to już normalne łożyskowce, nie torbacze i żyworodne owodniowce. Mogła być zdechła kapibara (OK, żart Smile ) czy tam inny opos czy wilk andyjski... Łeb nijak gadzi nie jest - tyle to nawet ja potrafię rozpoznać, a tu typowy ssak drapieżny lub wszystkożerny...
 

 

Skomentuj