W Ekwadorze z wulkanu Chimborazo wyleciało jasne niebieskie UFO

Kategorie: 

Źródło: https://ok.ru/alienmind/topic/66669879167991

Uśpiony wulkan Chimborazo, który jest jednym z najwyższych wulkanów na naszej planecie i znajduje się w pobliżu miasta San Pedro de Riobamba w Ekwadorze, przyciąga uwagę ufologów na całym świecie.

 

 

W portalu UFO MUFON świadek opublikował zdjęcia, na których widać dziwny kulisty, niebieski obiekt, który wyleciał z wulkanu na tle zachodzącego słońca. Potem przyspieszył, skierował się w stronę nieba , gdzie trudno było go rozróżnić.

 

Niektóre zdjęcia, które dokumentują zdarzenie, są sprawdzane pod kątem autentyczności, ale ufolodzy zauważają, że niebieskie kule energetyczne dość często spotykane w pobliżu wulkanów i można je zobaczyć pod pewnym kątem padania promieni słonecznych. Nie stanowią one żadnego zagrożenia dla ludzi, ale ich pojawianie się jest bardzo intrygujące i zawszy wzbudza wiele emocji.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ciekawostka!.

Daleko szukać,a ja podobnej

Daleko szukać,a ja podobnej kuli świetlnej zrobiłem zdjęcie być może tej samej, 19 marca br. o 13:28 koło N-S, oczywiście nie mogę stwierdzić czy to nie prześwietlenie zdjęcia czy nie, bo jestem laikiem w tych sprawach , nie prawdopodobne a jednak gdyby kogoś interesowało.

Skomentuj