W Finlandii odkryto jezioro przypominające kształtem Donalda Trumpa

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W Finlandii znajduje się jezioro, którego zarys na mapie przypomina sylwetkę prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa.

 

Podobieństwo zostało zauważone przez Finna Antti J. Kallio podczas przeglądu mapy jego rodzinnego regionu Kajaani. Linia brzegowa natychmiast wywołała oczywiste skojarzenia. Bliższe spojrzenie zamieniło niebieską plamę w profil Trumpa – informuje YLE.

„Najpierw patrzyłem na to jezioro na zwykłej mapie i początkowo nie widziałem nic niezwykłego, ale jak tylko przełączyłem obraz na zdjęcia satelitarne, od razu odkryłem znajomą postać" - żartuje Kallio.

Nie od dziś wiadomo, że ludzie znajdują znajome kształty w zaskakujących miejscach. Najwięcej i najczęściej w chmurach. Zdarzało się, że ktoś dojrzał lico Jezusa na grzance. Niektórzy rozwinęli się szczególną wrażliwością na identyfikację twarzy znanych osób.

Doktor psychologii Tapani Riekki uważa, że wykrycie twarzy Donalda Trumpa w widoku mapy opiera się głównie na ludzkich przekonaniach i oczekiwaniach. Jeziora Vimpelinlampa, przypominające prezydenta USA Donalda Trumpa, znajduje się kilka kilometrów od centrum Kajaani.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kolo21

Jakoś mi to pejsatej

Jakoś mi to pejsatej odbytnicy nie przypomina hmmm. A gdzie nasz wieszcz Baca? On już dawno przewidział ustawę 447 i jej skutki, powienien zostać ułaskawiony i przywrócony do łask na ZNZ.

kolo21

Portret użytkownika hyh

To nie jest smieszne wyglada

To nie jest smieszne wyglada NATO ze Trup sie utopi , a Rosja zajmie Finlandie..

co do takich geograficznych zjawisk to cos w tym jest ...Pamietam jak krazyl po internecie filmik o Ukrainie , ze szatan pokazuje palec oskarzyciela... i faktycznie jezioro bylo (jest?) w ksztalcie dloni z palcem wskazujacym pokazujcym na Ukraine.

Obecnie ciekawostka jest woda otaczajaca Iran , przy odwroceniu mapy o 180 stopni jest cos na ksztalt buta wojskowego miazdzacego Astrachan..

 

Strony

Skomentuj