W Himalajach może się znajdować podziemna baza UFO

Kategorie: 

Źródło: www.indiatvnews.com

Kongka La to grzbiet w Himalajach jest terytorium spornym między Indiami i Chinami. Obszar, w którym się znajduje po stronie indyjskiej nazywa się Ladakh a po stronie chińskiej Aksai Chin. Od 1962 roku nie trwają tam już żadne działania wojenne a oba kraje nie patrolują tego obszaru na mocy porozumień. Według wielu przekazów dochodzi tam do bardzo dużej ilości obserwacji niezidentyfikowanych obiektów.

 

Przekazy pochodzące od buddyjskich mnichów zamieszkujących w tej okolicy wskazują na to, że z okolic Konga La wylatują jakieś obiekty. Wielu badaczy UFO zajmowało się tym zagadnieniem i większość z nich dochodzi do wniosku, że o ile nie są to objawy jakiejś technologii ziemskiej, czego całkowicie wykluczyć nie można, to możemy mieć tam do czynienia z bazą UFO znajdującą się pod ziemią. Podobno rządy hinduski i chiński wiedzą o tym, co się tam mieści a decyzja o nie patrolowaniu tej okolicy ma inny wymiar niż oficjalnie słyszymy.

 

Niedawno dziwne światła w okolicach Kongka La widzieli hinduscy pielgrzymi zmierzający na Górę Kailash. Mieszkańcy chińskiej części okolicy twierdzą, ze to nic nowego i tego typu obserwacje są bardzo częste. Według nich widać często trójkątne bezszelestne pojazdy wylatujące spod ziemi i odlatujące pionowo w górę.

[ibimage==17210==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Miejscowi po obu stronach granicy wierzą, że znajduje się tam jakaś baza UFO a zarówno chińskie jak i hinduskie wojsko dosłownie ochrania ją nie pozwalając nikomu na zbliżenie się w ta okolicę. Wielu badaczy posiadających nawet zezwolenia na wstęp do Kongka La zostało stamtąd zawróconych.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika antychem

Muszę fanatyków zawieść tym

Muszę fanatyków zawieść tym czymś zielonym jestem w robocie jak narazie i niemal mozliwoSci przesłać zdjęcia ale robiłem test dziś aparatem mam w teł 8mpx i poprostu jak kieruje aparat na słońce pojawia się jakby kropka i o to cale zamieszanie ale i tak wam powysylam zdjęcia.

Portret użytkownika racja

WSZYSCY MACIE RACJE, po

WSZYSCY MACIE RACJE, po pierwsze Baca twierdzi, że człowiek widzi to co chce, nażre się byle nieświeżego świństwa popije coś sfermentowanego i ma schizy i potem widzi wszedzie jak nie białe myszki to szaraki lub obrazy bogów... w amazoni istnieją miejsca gdzie naweyt szamani boją się chodzić, dlaczego gdyż rośliny niektóre wytworzyły systemy obronne chemiczne o działaniu zabójczym na intruza a dla człowieka silnie halucynogenne  ( nie od dziś wiadomo, że niektóre wyziewy gazowe ziemskie tez mają takie działanie, różnego rodzaju grzyby i pleśnie, jak również toksyny wytwarzane przez bakterie) zostaje zakłócony przepływ  neuronów z obszaru płata mózgu odpowiedzialnego za pamieć krótkotrwałą, obraz rzeczywisty i wyobraźnie więc BACA jako racjonalista jest sceptykiem co do takich newsów, natomiat CI co twierdzą, że to jest UFO tez mają rację, gdyż z samej nazwy to obiekty niezidentyfikowane i niesklasyfikowane przez cywilów ( a to po prostu tajna baza lotnicza chińska) na syberii gdzie dochodzi do setek takich obserwacji ludzie sie tak przyzwyczaili, że już uwagi niezwracają, tam to dopiero mają jazdy bo te obekty startują jakby powiedzieć z jeziora ( nie możliwie - możliwe), woda skutecznie kamufluje a poza tym ciężko coś dojrzeć z satalitów szpiegowskich ( dlatego amerykańce nie wiedzą gdzie znajdują się się rosyjskie okręty podwodne i tego sie bardzo boją, jedyną ich bronią jest supersoniczny obraz fali dźwiękowej którą patrolują swoje wybrzeże , i dopiero po nałożeniu obrazu z tego radaru na dno morskie są wstanie stwierdzić czy coś płynie, czai się czy nie

Portret użytkownika Vraiye

Ja dbam o to żeby mieć mysli

Ja dbam o to żeby mieć mysli (dla nie których schizy;)) były ładne to jem możliwie fizycznie zdrowo (jesli o ekologiczną czysta żywność to trzeba jej uprawiac na własny użytek) a szczególnie żeby informacje nie były ,,zblazowane" syfem typu ufoki, czy medialne manipulacje ,,jaka partia w kraju ma najwiekszą racje'', afera z pedofilią kk, promocja zboków i inne g...na
poniżej są filmiki o Himalajach co prawda bez kosmitów (szczerze mówiąc co w tych ufokach jest fascynujace? wyryte na zbozu fajne rysunki-bucimto przez kosmitów- to jeszcze bym sie jarała (bo są niektóre naprawę ładne- bo trzeba miec artystyczny talent na takie numery) ale bez nich są bardzo bardzo urokliwe:):):)
nawet lepiej wygladają w fotkach bez tych... dodatków
 
http://www.youtube.com/watch?v=TvHpmmiTxfo
http://www.youtube.com/watch?v=yHUuMp0bFuk
 

Jesteś swoim jedynym mistrzem, któż jeszcze mógłby nim być…
 
 „Diamentowa Droga” nr 22, s. 28.

Portret użytkownika Zenek

Homo sapiens kocha wklejać

Homo sapiens kocha wklejać czaszki swoich jajogłowych bogów.
 
Ta pani w niebieskim to potomek tychże okupantów ziemii.
 
http://s1.pokazywarka.pl/i/1921126/761145/qatar-1-522x293.jpg
 
Te same stwory dzis dążą do zaprowadzenia nazistwoskiej dyktatury zwanej radośnie "swietlana era ludzkości".  I co jeszcze smieszniejsze orgiastycznie oczekiwanej przez przyszłych niewolników sytemu. Nie takich ukrytych jak teraz tylko fizycznych znanych z filmów o bliskowschodnich dyktaturach jak ta sodomity salomona.

Strony

Skomentuj