W hinduskiej rodzinie urodziło się dziecko z syndromem Wilkołaka

Kategorie: 

Foto: Shariq Allaqaband/Cover Asia Press

Syndrom Wilkołaka, tak nazywa się w medycynie rzadkie schorzenie, które objawia się pojawianiem się owłosienia w różnych częściach ciała. Ma to z pewnością jakieś podłoże genetyczne, ponieważ zdarza się rzadko wśród całkowitej populacji a stosunkowo często w obrębie danej rodziny.

 

Naukowa nazwa tej anomalii to hipertrichoza. Dziecko Savity Sambhaji Raut odziedziczyło ten gen i urodziło się już pokryte włosami na plecach i ramionach. Dziecko ma w tej chwili około trzech miesięcy.

[ibimage==19790==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Foto: Shariq Allaqaband/Cover Asia Press

Oczywiście mimo niecodziennego widoku Savita nie odrzuciła dziecka. Co więcej młoda matka wierzy, że jej niecodzienny widok jest spowodowany darem od Boga. Na całym świecie jest tylko kilkaset osób ze zidentyfikowanym syndromem Wilkołaka.

[ibimage==19791==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Foto: Shariq Allaqaband/Cover Asia Press

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Pan Norunki

     Hindusi są bardzo

     Hindusi są bardzo owłosieni. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Częstym zjawiskiem jest to, że już kilkuletni chłopcy i dziewczynki mają silnie owłosione ręce i nogi, a także pekaesy i zrośnięte brwi. Fakt, że ktoś urodził się tam owłosiony jeszcze bardziej nikogo nie powinien dziwić.

Portret użytkownika Sylar

Nie wiem czy sobie ludzie

Nie wiem czy sobie ludzie zdaja sprawe z faktu ze hindusi zenia sie po rodzinie! zwiazki kazirodcze to dla nich normalka. Udowodnione jest ze zwiekszaja one diametralnie szanse na choroby genetyczne albo uposledzenie umyslowe. Ludzi z najdziwniejszymi i najrzadszymi chorobami mozna wlasnie znalezc w .... Indiach.
 

Portret użytkownika Belial

Autor tekstu naoglądał się za

Autor tekstu naoglądał się za dużo filmów. Jak wiadomo ludzie nie mają nic wspólnego z wilkami, za to z małpami owszem. Także tytuł powinien brzmieć
W hinduskiej rodzinie urodziło się dziecko z syndromem MAŁPY

Portret użytkownika marzena

To zwykłe ludzkie włoski,

To zwykłe ludzkie włoski, każdy z nas je ma w łonie matki - jasne lub ciemne, za około 3 miesiące nie będzie po nich śladu, żaden syndrom. Niektóre dzieci rodzą się z włoskami na pleckach, rączkach, one się wytrą....

Strony

Skomentuj