W Hiszpanii odnaleziono tajemniczy obiekt, który spadł z kosmosu

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Hiszpańscy rolnicy z miejscowości  Murcia odkryli na jednym z lokalnych pól uprawnych bardzo dziwny obiekt. Wszystko wskazuje na to, że pochodzi on z kosmosu. O sprawie informuje stacja TV Malaga 24H.

 

Bracia Juan Francisco Espin Del Amo pierwotnie byli przekonani, że mają do czynienia z sprzętem wojskowym, który mógł wypaść z któregoś z przelatujacych samolotów. Hipotezę tą wzmacniał fakt, że w okolicy przez kilka dni odbywały się ćwiczenia lotnictwa.

Naukowcy, którzy dowiedzieli się o zdarzeniu, podali jednak inną wersję. Uznano, że może to być fragment jakiegoś obiektu z kosmosu. Wpprowadzono procedury bezpieczeństwa i odpowiednie służby zajęły się sprawą. W teren ruszyli specjaliści ds. usuwania skażeń, na przykład w przypadku awarii jądrowych, chemicznych i bakteriologicznych. Celem ekspertów było ustalenie, co to właściwie jest?

Ubrani w jasno zielone kombinezony ludzie potwierdzili, że dziwny przedmiot pochodzi z kosmosu. Przypuszczalnie może to być fragment zbiornika paliwa, który podczas startu odpadł z jakiejś rakiety kosmicznej. Innymi słowy był to jakiś kosmiczny śmieć, który dokonał żywota podczas deorbitacji

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mm

może napisze inaczej

może napisze inaczej KOMPOZYTOWY ZBIORNIK WYSOKOCIŚNIENIOWY Zpodjaraną żywićą wyglada że zbudowany na włoknie węglowym. W dlaszym ciągu uważam że poziom bredni sięgnął zenitu Wink 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj