W Hiszpanii urodziły się zielone szczenięta

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Hodowcy w hiszpańskiej prowincji Valladolid byli w szoku, gdy suka urodziła dwa zielone szczenięta.

 

Zwierzęta urodziły się 03 czerwca. Były mniejsze i słabsze w porównaniu do innych w miocie. Teraz bada je Daniel Valverde, miejscowy lekarz weterynarii.

"Nie mogłem w to uwierzyć, kiedy pierwszy raz je zobaczyłem" – powiedział Hades Molina. „Myślałem po prostu, że szczenięta są brudne i próbowałem je wyczyścić, ale kolor się nie zmieniał” - dodał Molina, który wraz z ojcem hoduje rasowe psy pod kątem polowań w mieście Laguna de Duero.

„W literaturze hiszpańskiej nie odnotowano podobnych anomalnych przypadków” – powiedział weterynarz w wywiadzie udzielonym lokalnej gazecie Al Laguna.

Valeverde prowadzi badania wirusologiczne i bakteriologiczne, aby spróbować znaleźć odpowiedź, dotyczącą dziwnego koloru skóry szczeniąt.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dantoni

Kiedyś z wypiekami na twarzy

Kiedyś z wypiekami na twarzy czytałem Strugackich, Lema, Aldisa, Peteckiego i wielu wielu innych...."Fantastyka" (miesięcznik) - czekało się na każdy numer...dzisiaj zaglądam tutaj - podobny klimat - wyobraźnia pozwala choć na chwlę "zaszaleć' ! Szkoda, że sporo komentarzy pochodzi od ludzi którzy nie mieli dzieciństwa...gdzie indziej pewnie by "nie zaistnieli"....

Portret użytkownika b@ron

sprawą zajmą się ...nałkofce

sprawą zajmą się ...nałkofce i po kosztownych i długotrwałych badaniach opublikują wyniki badań że nic w tym dziwnego nie ma...bo szczeniaki nie są zielone, a w kolorze zbliżonym do zielonego...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

szkoda że na filmie nie widac

szkoda że na filmie nie widac było "zszokowanych hiszpańskich hodowców"... byłem bardzo ciekaw jak wygląda oszołomiony Hades Molina
dobrze że przynajmniej z opisu okazał się normalnym, klasycznym debilem - zgaduję że jak zobaczy na ulicy małego murzyna to tez bedzie chciał go "wyczyścić bo pomysłi że jest brudny" - zresztą czego się spodziewać po kimś kto hoduje psy "do polowań w mieście"?
oby na imigrantów tylko polowali, bo pojęcia o hodowli to... zielonego  z ojcem nie mają... nie wiedzą matoły ha ha ha że w mieście psy sie hoduje na smalec...
 

Strony

Skomentuj