W Hiszpanii zamknięto pokój hotelowy ze względu na nękające gości duchy

Kategorie: 

Hotelu Parador De Cardona - Źródło: Internet

Około 80 kilometrów od Barcelony znajduje się zabytkowy zamek, w którym urządzono stylowy hotel Parador De Cardona. Okazuje się jednak, że bagaż historii, jakie się z nim łączą zaczął się odbijać na spokoju gości. W konsekwencji jeden z pokoi został zamknięty ze względu na rzekomo straszącego tam ducha.

 

Feralny pokój 712 w hotelu Parador De Cardona musiał zostać zamknięty dla gości z powodu licznych skarg na występujące tam zjawiska paranormalne. Jest on otwarty tylko wtedy, gdy goście sami chcą się tam zatrzymać. Osoby, które spędzają tam noc często słyszą dziwny dźwięk otwieranych okien, a następnie słychać rozmaite odgłosy, które notorycznie przerywały sen gości. Niektórzy byli mocno przestraszeni po spędzeniu tam całej nocy.

 

Zamek, w którym znajduje się hotel został zbudowany w IX wieku i znajduje się na rzece Cardoner. Hotel jest bardzo popularny ze względu na wyjątkową atmosferę średniowiecza. Legenda głosi, że w zamku zmarła młoda chrześcijańska dziewczyna, uwięziona w jednej z wież z miłości przez muzułmańskiego chłopca.

[ibimage==23262==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Pokojówki boją się wejść do pokoju i twierdzą, że kilka razy zastały tam meble stłoczone na środku pokoju, a okna były otwarte. Niektórzy uważają, że miejsce to nawiedza duch tej właśnie młodej dziewczyny ze średniowiecza. Hałasy i głosy w pokoju słychać nawet wtedy, gdy pokój jest pusty. Gdyby ktoś chciał spróbować przespać się tam to dwuosobowy pokój w hotelu Parador de Cardona kosztuje około 100 euro za dobę.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika solar

Jest kilka sposobów by

Jest kilka sposobów by odpędzić demony ale wymagaja trochę czasu. są spodoby na odpędzenie demonów (ale należy pamiętać, nie każdy można wykorzystywać w kazdym miejscu. najskuteczniejszym jest modlitwa do Boga ojca, drugim z najsuteczniejszych jest modlitwa do michała archanioła - ale ten pomysł odpada ponieważ modlitwy nie moz.na łączyć z rozywka (co porawda to jest niesamowicie skteczny i bardzo szybki sposób odpedzenia demonów ale go nei polecam w hotelach ponieważ hotel to miejsce wypoczynku a miejsca rozrywki nie powinny być miejscem dla Boga), mogę doradzić jeszcze inne bardzo skuteczne sposoby na odpędzenie demonów, kiedy demony nawiedzają hotele to trzeba rozłożyć czosnek, trzeba palić białę świeczki sojowe, trzeba używać ziołą, trzeba użyć galęzie brzozowe.Najgorzej ejst jesli demon nawiedzi hotel należy pamiętać że nie mozna sie jednoczyc z Bogiem ponieważ miejsce wypoczynku nigdy nei moze być miejscem dla Boga, dlategow takich miejscach nei powinno się odbywać egzorcyzmów. wiec trzeba porozwieszać czosnek, włożyc w dziurę galęzie brzozowe, piewisic kilka ziół oraz kilka gałęzi topoli osikowej, oraz mozna zamaist kwiatów w oknach postawic rojniki. Kiedy demon nawiedzi w miejscu wypoczynkowym wtedy najlepszym sposobem jest rozwieszanie czosnku. Mozna też sadzic dęby i brzozy obok hoteli.

Portret użytkownika solar

oczywiscie że zioła moga byc

oczywiscie że zioła moga byc często neiskuteczne w walce ze zdrowiem ale są bardzo skuteczne w walce z Diabłem, z Demonami, duchami itp: np piołun, jest skutecvzny w walce z demonami, co prawda bylica jest nazywana potocznie Biożym drzewkiem chociaż w rzeczywistości nie ma nic wspólnewgo z Bogiem, ale na duchy demony jest bardzo skuteczna, galężie brzozy też są skuteczne, nie tylko modlitwą lub egzorcyzmami można odstraszać demony. zauważ to rosliny nie mają nic wspólnego z Bogiem a chronia przed demonami, nawet w internecie jest napisane że sa rosliny które chronia przed demonami. zauważ np: brzozę - z Bogiem nie ma zupełnie nic wspólnego również z żadnymi aniołami nie ma nic wspólnego a oczyszcza i chrobni przed dmonami. Modlitwa jest najsuteczniejsza w walce z demonami ale co ktoś będzie prowadził modlitwy i egzorcyzmy w hotelu lub innym miejscu wypoczynkowym? - chyba nie!!! http://www.eioba.pl/a/46xq/brzoza-niezwykle-drzewo
http://www.macierz.org.pl/artykuly/zdrowie/magia_ziol_i_kadzidel.html (poczytaj sobie i popwiem dodatkowo że wszystkie rzeczy sie dzieja bez udziału Pana Boga z wyjątkiem kosćielnej kadzielnicy ponieważ kadzielnice moga być łączone z  świętymi nabożeństwami).

Skomentuj