W Holandii odkryto nowe kręgi w zbożu

Kategorie: 

Foto: Ronald Sikking

Nowe kręgi w zbożu zlokalizowano w pobliżu miejscowości Breda w Holandii. Po raz pierwszy piktogram odkryto 22 kwietnia.

 

Rolnik, do którego należy pole twierdzi, że takie formacje widywał już wielokrotnie w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat. Zwykle jednak nie zwracał na to uwagi.

[ibimage==21261==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Foto: Ronald Sikking

Na szczęście tym razem do kręgu dotarł jeden z badaczy zjawisk paranormalnych, a poniższa seria zdjęć została wykonana za pomocą drona obserwacyjnego, dzięki któremu można zobaczyć piktogram w całej okazałości.

[ibimage==21262==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21263==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21264==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika A.C.

Fajnie napisałeś ten post,

Fajnie napisałeś ten post, naprawdę wywołałeś uśmiech na moim licu(piszę to bez pompatyzmu,szczerze po prostu), odpisuję więc. Pierwsza zagadka. Pole jest najpierw orane, potem przykładowo tależowane, następnie zasiewane (mniej więcej) i po takiej obóbce gleba otrzymuje kształt który jest stały, do momentu kiedy nie wjadą na nią ciągniki opryskujące lub koszące zasiew. Kiedy wchodzą na to pole panowie z deskami chcący wygnieść jakieś kręgi najzwyczajniej spłaszczają te niewielkie bruzdy pozostałe po bronach. Po prostu na ziemi zostają ich ślady stóp lub kolan. Jeśli kręgi zrobi jakieś "UFO" bruzdy pozostaną nienaruszone.
Druga zagadka : Baca powiedział, że piktogramy powsają na polach gdzie są ślady ciągników aby wygniatającym łatwo było wejść i wyjść. To prawda najprawdziwsza, tyle że innych pól po prostu nie ma. Rozmawiałem z rolnikiem, naszym polskim. On opryskuje dwa razy, czasem trzy w sezonie. Kręgi z krajów europejskich pojawiają się na polach wielkich gospodarstw, korporacyjnych gdzie opryskuje się co najmniej pięć razy.
Te ślady są zawsze. Z poziomu człowieka stojącego na ziemi sladów tych po prostu nie wiedać. Z lotu ptaka są zawsze widoczne.

Portret użytkownika pasjonat

Ciekawie glowkujesz, gdybym

Ciekawie glowkujesz, gdybym juz zadal sobie tyle trudu wykonujac jakies wyrafinowane wzory, przy okazji ryzykujac kara za niszczenie plonow to wlazlbym tam na jakisch butach podkutych szpikulcami, cos bym wymyslil. Ciekawi mnie ze nigdy nie ma fotek kregow w deszczu, zawsze jest idealna pogoda kiedy powstaja.

Myślę, więc jestem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Portret użytkownika Homo sapiens

Z tymi istotami sterowanymi

Z tymi istotami sterowanymi przez umysł Istoty anielskiej nie ma żartów ! To są międzywymiarowe byty, które materializują co chcą i kiedy chcą, do tego poruszają się w międzyczasie, posługują się czasem ! Potwierdzają to badania dr Szymańskiego.
dr Jan Szymanski -podsumowanie badań piktogramów/cz 1
https://www.youtube.com/watch?v=yq9JH168z44
 
Do tego są zdolne sterować ich własną świadomością, wyglądem i umysłem oraz materią, wpływać na nasze postrzeganie rzeczywistości ! Należą do zbiorowego bytu składającego się z wielu istnień, lub/i jednego umysłu, do czego pragną nas asymilować !
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
 
Ludzie z tajnych stowarzyszeń zaglądają na tą stronę dlatego wybychy nienawiści są typowym objawem tych organizacji gdy się ujawnia prawdę ! Jestem pewny.
 
Kiedy dr Szymański opublikował swoje badania wyszło wiele interesujących faktów, jeżeli macie je w swoich archiwach to polecam przypomnienie sobie tego materiału !
 
Te istoty są psychologami naszej cywilizacji, wszystko o nas wiedzą, dlatego tak łatwo wywoływać im nasze zainteresowanie nimi !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Strony

Skomentuj