W Holandii pojawiły się nowe piktogramy

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Kręgi w zbożu to już nie tylko domena dwóch hrabstw w Anglii. Regularnie pojawiają się na polach Francji, Włoch i Holandii. Właśnie w tym ostatnim kraju, w okolicy miejscowości Hoeven pojawił się najnowszy piktogram.

 

Informacje o tym znalezisku otrzymaliśmy od czytelnika z Holandii. Kręgi zlokalizowano tam 28 kwietnia bieżącego roku. Wzór składa się z licznych kręgów, wpisanych i opisanych na większych okręgach. Jest to klasycznie wyglądający piktogram składający się z kombinacji różnego rodzaju okręgów, który powstał z położonego zboża.

 

Trzeba przyznać, że wzór ten jest bardzo staranny i nie widać w nim na pierwszy rzut oka ewidentnej aktywności ludzkiej, która objawiałaby się błędami geometrycznymi. Aby jednak potwierdzić paranormalne pojawienie się tego piktogramu, powinien on być jeszcze przebadany w czasie wizji lokalnej.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Polska ziemia nie jest

Polska ziemia nie jest jeszcze tak mocno zatruta chemicznie i duchowo. Dlatego w Polsce jest tyle wbitych "słupów" o których wiedzą protestujący rolnicy a którą to wiedzę ignoruje MSW.

Portret użytkownika Q...

To zależy od podatności na

To zależy od podatności na sugestię i osobistego współczynnika naiwności. Im są one większe tym Ziemia jest bardziej płaska. Gdy poziom naiwności osiąga stadium paranoi, krzywizna  Ziemi staje się ujemna co skutkuje "Ziemią wewnętrzną" i "centralnym Słońcem o średnicy ok. trzystu  kilometrów". Nie mylić z wewnętrznymi komorami/ jaskiniami we wnętrzu Ziemi, których namiastką są, tworzone swego czasu i chyba nadal jeszcze, szczurze nory kopane przez żałosne NWO, za które płaci cała ludzkość haraczem za  globalne o c i p... "z winy człowieka".

Portret użytkownika baca

powstawanie kręgów (made in

powstawanie kręgów (made in england) jest ściśle powiązane z rozgrywkami ligii miszczów...
angielscy miszczowie deptania będący z zawodu poddanym jakiegośi hrabiego pojechali w ramach urlopu bezpłatnego pokibicować swoim kopaczom na jakiś meczyk do poddanych królowej holandii... a przy okazji podeptać tamtym poddanym co nieco trawy... jak chlopstwo sobie trochę podrepta i swój ból wykrzyczy czuje się niemal tak dobrze jak by je zakuć w dyby na jakimś rynku...
wydeptani, wywrzeszczeni czują się już lepiej i już powrócili do swych robót pańszczyźnianych robić od świtu do nocy w pocie (niskiego) czoła aby ich hrabiemu żyło się lepiej...
od razu widać wyższość naszych deptaczy - oni nie łażą bezmyślnie w kółko po trawie tylko nie patrząc na rzeki lasy lub bagnisty teren zaiwaniają centralnie prosto przed siebie no i proszę bardzo... jaką piękną czteropasmówkę wydeptali już na Częstochowę i Wadowice... aż miło popatrzeć na efekty przemyślanego deptania... są znaki milowe, kapliczki przydrożne, domy pielgrzyma - wszędzie można odpocząć, nachlać się i złapać drugi oddech...
Polak potrafi... Anglik nie umie...

Portret użytkownika hoog_stan

Baca masz stare informacje. W

Baca masz stare informacje.
W Holandii już nie ma królowej, póki co mają tam króla, którego huczny dzień obchodzony był kilka dni temu. Widocznie UFO na kacu po tych obchodach mu wydeptało to na jego "cześć"

Strony

Skomentuj