W Holandii ponownie pojawiły się kręgi w zbożu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W tym roku w Holandii w pobliżu małego miasteczka Hoeven pojawiły się kręgi zbożowe. Około miesiąc temu miejscowi odkryli prosty wzór pięciu kół. Miesiąc później pojawił się kolejny, bardziej złożony kształt. Niektórzy twierdzą, że może to być mapa układu słonecznego.

 

 

 

Sprawa przyciągnęła uwagę słynnego ufologa Scotta C. Waringa, który dostrzegł dziwną asymetrię w elementach graficznych. Jedna z nich w kształcie litery L różni się od reszty schematu i znajduje się pod innym kątem w stosunku do koła. Według niego, może to oznaczać, że jest to praca obcych, ale sugeruje równocześnie, że te konkretnie rysunki mogły zostać wykonane przez ludzi, którzy nie są w stanie stworzyć idealnych figur.

 

W ostatnim czasie ufolodzy zwracają uwagę, że z każdym rokiem zmniejsza się liczba występowania tajemniczych zjawisk tego typu. „Kręgi w zbożu” jest to termin zarezerwowany dla rysunków w postaci pierścieni, kół i innych figur geometrycznych, utworzonych na polach uprawnych. Wzory zazwyczaj są małe, ale zdarzają się większe, które podziwiać można jedynie z pokładu samolotu.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Nastąpiło potajemne spotkanie

Nastąpiło potajemne spotkanie 150 wybitnych naukowców w celu stworzenia syntetycznej informacji DNA. Eksperci ostrzegają, że prowadzić to będzie do biologicznego wyścigu zbrojeń. Etycy wyrażają swoje zaniepokojenie sposobem omawiania tej sprawy. Tak doniosłe, dla globalnego zdrowia, rzeczy nie powinny być rozpatrywane w ukryciu ! Potajemne spotkanie odbyło się we wtorek 10 maja 2016 roku w ośrodku Harvard Medical School, w Bostonie/USA. Uczestników nakłaniano by nikogo o tym nie informowali. Stworzenie całkowitego syntetycznego genomu ma być gotowe za 10 lat. Czołowi światowi eksperci chcą "poprawić" syntezę długich łańcuchów DNA, tak by zastosować je w zwierzętach, roślinach i mikrobach. Synteza całej informacji DNA może przynieść nieoczekiwane dla ekosystemu rezultaty, dlatego projekt poddany został krytyce. Cały tekst tutaj:

http://popotopie.blogspot.com/2016/05/potajemne-spotkanie-naukowcow-chca.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika lipka

Czy na temat tego

Czy na temat tego paciarajstwa napisał już ktoś pracę doktorską? Nagroda nobla też pewnie niedługo wpadnie. Ufolodzy powinni dać sobie na spocznij i nazwać te wygniotki 'zabawą w zbożu' albo innym kartoflisku a przypisywanie wszystkiego "ufo" staje się już żałosne, zgadnij zgadula - co miał na myśli twórca wygniotka?

Skomentuj