W hrabstwie Wiltshire pojawiły się kolejne kręgi w zbożu

Kategorie: 

Źródło: www.cropcircleconnector.com

Hrabstwo Wiltshire w Anglii znane jest z pojawiania się w nim wielu tajemniczych kręgów i piktogramów odciśniętych w zbożu. Najnowsze zdarzenie tego typu zostało zauważone wczoraj, 12 sierpnia 2016 roku.

 

 

Dobrej jakości nagranie kręgu w zbożu zawdzięczamy fotografowi o pseudonimie MrGyro, który przelatywał nad obszarem na którym znajduje się okrąg swoim dronem. Tak jak zwykle, o zjawisku jako pierwsi powiadomili badacze z portalu cropcircle connector.

Jak widać na pierwszy rzut oka, piktogram przedstawia coś co może być interpretowane jako tak zwany "kwiat życia". Motyw ten, przewija się dość często zarówno przy prawdziwych jak i fałszywych kręgach co nie świadczy oczywiście o tym, do której grupy należy krąg z wczoraj.

Przedstawione w nim symbole i precyzja z jaką zostały one stworzone, wyraźnie pokazują, że nawet jeżeli piktogram powstał jako rezultat działalności ludzi, to bez wątpienia nie była to zabawa z deską i sznurkiem. Jeśli więc rzeczywiście jest to oszustwo, to bez wątpienia bardzo imponujące.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika aron jasnowidz

faktycznie mamy orginalny

faktycznie mamy orginalny znak i pomijając komentarze stałych bywalców ,pozdrawiam po długiej przerwie ,to mamy brame do ziemi ,tzw pokazanie wam które cywizliacje nam pomagają tereraz i które będą za chwile ,to jak gwiezdne wrota ,gwiezdny znak ,znaki na zewnątrz oznaczaja symbole cywizliacji pozaziemskich ,poniewaz na ziemi odbywa sie zmiana tzw wymiaru to wiele cywilizacji bierze na siebie pomoc przy pogodzie ,pokazywaniu prawdy na ziemi ,zjawiskach paranormalnych itd ,ingerują po to aby bez wojen obudzić ludzi i pokazac im że od dawna nie są sami i że niektórzy dalej marnują czas ,ale to już ich wybór .pokazane jest pieknie które teraz pomagają i które będą pomagac po zmianie po wrzesniu ,stąd linie przerywane tego samego kwiatu zycia a raczej drogi zycia .to tylko ułamek cywilizacji które sa przypisane do zmian na ziemi ,te które swoje planety ,światy okreslaja jako symole do tego dochodzi mnóstwo cywilizacji w niematerii i tych które są na ziemi od poczatku istnienia jej . wymiana inforamcji trwa tak jak w 2015 roku wszystko po to aby zastopowac apokaliptyczne przepowidenie biblijne i inne a rozbic stary system ,programy w głowach ludzi i rozocząć niebiańskie królestwo -czyli przystań na ziemi dla wszytkich ras .znaki na niebie i ziemi ,zabawa z klimatem i politykami z kryzsem finansowym ma porozbijac to co znamy i doprowadzic do prawdy którą tak wypierają ludzie a fakt tego znaku i innych wyprzą tylko zaprogramowane umysły ,reszta zrzoumie bo jest dośc porsty w swojej formie przekazu .

Portret użytkownika neo

Do wszystkich cwaniaczków

Do wszystkich cwaniaczków .mam pole ze zbożem przyjedzcie i pokażcie jak to się robi szybko i precyzyjnie jeszcze za to zapłace .bo jak będzie kiebsko to kopa w d..e i z bekiem do domu a nie mondrować się o czym nie macie zielonego pojęcia

Portret użytkownika neo

Do wszystkich cwaniaczków

Do wszystkich cwaniaczków .mam pole ze zbożem przyjedzcie i pokażcie jak to się robi szybko i precyzyjnie jeszcze za to zapłace .bo jak będzie .kiebsko to kopa w d..e i z bekiem do .domu a nie mondrować się o czym nie macie zielonego pojęcia.

Portret użytkownika Bibliotekarz

Przecież każdy inteligentny

Przecież każdy inteligentny człowiek o wysokiej wiedzy ,nie wierzący ateista wie że takie rzeczy to zrobi każdy facet z deseczką i sznurkiem w pół godziny.Tylko wierzący może wierzyć w takie rysunki przez kosmitów.Wyedukowany ateista wie że to człowiek z kijem w ręce tworzy takie dzieła.

Strony

Skomentuj