W Indiach kura znosi dziwne jajka w kształcie orzechów nerkowca

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Jedna kura w Indiach stała się czymś w rodzaju sensacji po tym, gdy zaczęła znosić jajka w kształcie owoców nerkowca. Dziwna przypadłość spowodowała, że ptak stał się gwiazdą a jego właściciel zaczął czerpać zyski z jego pokazywania ciekawskim.

Według lokalnych mediów, na początku tego miesiąca kura zaczęła składać dziwne jaja. Jej właściciel, człowiek o imieniu Prashant, był co zrozumiałe zaskoczony dziwnymi jajkami, ale początkowo podejrzewał, że to tylko jednorazowa sytuacja. Kiedy minęło kilka dni, a kura nadal znosiła dziwaczne jajka w kształcie nerkowca, których było w sumie dziesięć, mężczyzna zdał sobie sprawę, że ma w rękach prawdziwą zagadkę.

 

Gdy wieść o tym zaczęła rozchodzić się po wiosce, bezimienna kura znalazła się w centrum uwagi, a niezliczona ilość ludzi przybyła do domu Prashanta, aby zobaczyć dziwaczną kurę i jej niezwykłe jaja.  Pomimo nadmiernej uwagi, jaką poświęca się ptakowi, jego właściciel był bardziej zaniepokojony zdrowiem kury niż chęcią wykorzystania jej do pokazywania widzom. 

 

Zabrał więc kurczaka do weterynarza, który stwierdził, że najprawdopodobniej kura ma problemy z gruczołem muszlowym lub narządami rozrodczymi. Właściwe leczenie powinno położyć kres jajom w kształcie nerkowców.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj