W Indiach odnaleziono 179 letniego człowieka, który może być najstarszy na świecie

Kategorie: 

Rzekomy 179 latek - Mahashta Murasi - Źródło: Internet

W północnych Indiach odnaleziono człowieka, który twierdzi, że urodził się w 1835 roku. Jeśli to prawda to znaczy to, że ma 179 lat. Mahashta Murasi, urodził się i wychował w Bangalore, a w 1903 roku przeniósł się do Varanasi.

 

Sędziwy hindus do 1957 roku pracował jako szewc i przeszedł na emeryturę w bardzo zaawansowanym wieku 122 lat.

"Moje wnuki zmarły wiele lat temu. A o mnie śmierć, chyba zapomniała "- mówi Mahashta Murasi -" straciłem wszelką nadzieję na śmierć. Może będę nieśmiertelny?"

Oczywiście sceptycy od razu zakwestionowali słowa stulatka, twierdząc, że coś przekręca ze względu na demencję starczą. Rzeczywiście ustalenie jego wieku jest bardzo trudne, a stosowne dokumenty nie dotrwały do dzisiaj.

 

Nie ma ani świadectwa urodzenia, ani nr paszportu, ani innych wpisów w odpowiednich instytucjach państwowych czy kolonialnych. Teraz konieczne może być przeprowadzenie skomplikowanego i drogiego badania lekarskiego, które mogłoby określić potencjalny wiek Hindusa.

 

Według oficjalnych źródeł,  z Księgi Rekordów Guinnessa, najstarszym człowiekiem w historii ludzkości była Jeanne Calment z Francji. Kobieta zmarła w 1997 roku przeżywszy 122 lata.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika r.abin

Chłop musi mieć pierońsko

Chłop musi mieć pierońsko wysoką emeryturę -przeszło 100 lat płacił składki. W oddziale Indyjskiego ZUSu mają niewątpliwie rzetelne dane - oszustwo tam nie przejdzie. Parę lat temu praca rozpisywała się o Chińczyku, który przeżył 150 lat. Miał być nawet list gratulacyjny od Cesarza na 150 urodziny. Tamten - na emeryturę przeszedł wcześniej - w wieku 100 lat, ale był instruktorem w wojsku (co w porównaniu z naszymi - robi wrażenie)

p.s We Francji żyje facet podający się za wnuka Hitlera

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kosz85

Demencja to choroba

Demencja to choroba cywilizacyjna. Polecam "Grain Brain" amerykańskiego neruologa jeśli temat diety i chorób mózgu Cię interesuje. To że jest się starym nie musi oznaczać demencji. Wspomnienia mogą się mieszać, tak jak normalnemu zdrowemu człowiekowi. Gdyby to była demencja to nie wiedziałby kim jest, w jakim wieku i co robi, a on dokładnie wie. Wystarczy spytać go o to samo kilka razy co kilka tygodni, jak się trzyma tej samej wersji, to albo zmyśla, żeby oszukać, albo to prawda - ale nie demencja. Jest wiele sarych ludzi, dozywajacych końca swych lat z klarownym umysłem. Więcej, jak ktoś dożywa 90tki i nie ma większych kłopotów ze zdrowiem to zwykle z głową też jest w porządku.

Strony

Skomentuj