W Indiach urodziła się ślepa koza z ludzkimi ustami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W indyjskiej wiosce Balusseri w stanie Kerala przyszła na świat koza, która nie posiada oczu, ale ma za to ludzkie usta. Miejscowi nazywają zwierzę potworem lub diabłem, ale właściciel robi wszystko, aby utrzymać stworzenie przy życiu.

 

 

Rolnik Bu Chandra, który walczy o przetrwanie koźlątka, nie uważa je za zło.

 

„Przedstawiciele mojej rodzinie od wielu lat zajmuje się hodowlą zwierząt gospodarskich. Nigdy nic podobnego nie widzieliśmy, ale to nie jest jakieś zło, albo coś najgorszego” – powiedział Hindus.

 

Żona farmera karmi zwierzę mlekiem z butelki, bo to samo nie jest w stanie znaleźć wymion matki. Rodzina Bu Chandra wierzy, że mutant przeżyje.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Łojezu smaryja, a ten zaś

Łojezu smaryja, a ten zaś zaczyna swoje Sad ... Ale że w Niemcach po wojnie urodziła się człekopodobna świnia i tera zaczyna ona rozpier***ać Ojrope nachodźcami (też zj*bami genetycznymi), to nie napisał, choć to dopiero kawał mutanta jest, a w dodatku szczeka i warczy w jakimś psim narzeczu (tzw. "niemiecki") zamiast kwiczeć i chrumkać... Jesteście tow. Tallin nie tylko upierdliwi niemiłosiernie z tymi swoimi mutasami czarnobylskimi, ale jeszcze niekonsekwentni! Rozstrzelać!
 

 

Skomentuj