W Indiach urodziło się ciele z ludzką twarzą

Kategorie: 

Źródło:

Cielę z ludzką twarzą padło godzinę po urodzeniu. Informacja o wydarzaniu rozeszła się jednak szybko wśród Hindusów. Ludzie czczą padlinę, jak boga - donosi The Mirror.

 

 

Cielę urodziło się w małym miasteczku w Uttar Pradesh w północnych Indiach. Mutant posiada oczy, nos i uszy, jak człowiek. Miejscowi nazwali go wcieleniem hinduskiego boga Wisznu. Wieśniacy chcą zbudować świątynię na jego cześć. Według hinduizmu, bóg Wisznu posiada 24 wcielenia.

 

Po śmierci zwłoki zwierzęcia umieszczono w szklanym pudełku. Tysiące ludzi, którzy przybywają do Uttar Pradesh z różnych części Indii, znoszą wieńce i  kłaniają się bydlęciu. Przedstawiciele lokalnej społeczności religijnej będą eksponować  martwe stworzenie przez trzy dni, a następnie je skremują. Prochy zostaną umieszczone w specjalnie wybudowanej świątyni. Ajay Deshmukh, starszy lekarz weterynarii z prowincji, mówi o przypadku anomalii anatomicznej.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

Jezus mówił, że jak się

Jezus mówił, że jak się zacznie robić podobnie jak było za dni Noego to On przyjdzie z aniołami zrobić porządek ! Powoli się zaczyna więc módlmy się do Jezusa by zrobił porządek !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Kmieciu

Jezus nic nie mówił, bo nie

Jezus nic nie mówił, bo nie istniał. Kroniki rzymskie wspominają wprawdzie jakiegoś przywódcę powstania niewolników, niejakiego "Chrestosa", ale to wszystko - cała reszta bajki o dobrym pasterzu i jego nietentego... pokalanej mamie jest żywcem przepisana ze starych papirusów egipskich o dobrym zbawicielu Horusie i jego dziewiczej mamie Izydzie. Praktycznie słowo w słowo, tylko imiona zmienione. Anioły natomiast to perski wynalazek, tak więc lepiej módlmy się - jeśli już musimy, bo samodzielne myślenie się wyłączyło i kolana zablokowały w pozycji klęczącej - do Ahura-Mazdy i Horusa, bo tandetna kserokopia powyższych z tzw. "Biblii" raczej na pewno nikomu w niczym nie pomoże... Jamęt!

 

 

Portret użytkownika b@ron

faktycznie ludzka twarz ale

faktycznie ludzka twarz Wink ale jakby nie było to ściema, do zdjęcia, to trzeba by było ten wianek "ozdobny" ściągnąć, żeby było widać czy głowa nie doprawiana od jakiej gipsowej figurki...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Trzeba wam wiedzieć, że w

Trzeba wam wiedzieć, że w Indiach istnieje silna grupa NWO, jak wszędzie działa w rządzie i koło rządu ! Indie były pierwszym państwem które testowało na całego element społeczeństwa bezgotówkowego ! Wydaje się że rząd Indii jest cały w szponach wyznawców Nachasza:  "Premier Indii Narendra Modi już nie kryje, że za jego polityką wycofywania z obiegu najbardziej popularnych banknotów kryje się cel jakim jest stworzenie gospodarki bezgotówkowej. Jego decyzja właśnie pogrążyła drobnych przedsiębiorców i ich pracowników.Tak jak kiedyś Cypr stał się miejscem testowania mechanizmu bail in, pozwalającego w majestacie prawa okradać obywateli z oszczędności zdeponowanych w bankach, tak teraz Indie stały się wielkim laboratorium globalistów, sprawdzających, jakie reperkusje spowoduje gwałtowne wprowadzenie programu urzeczywistnienia gospodarki bezgotówkowej. Gospodarka taka jest jednym z głównych celów propagatorów „zrównoważonego rozwoju”, przewidującego zniszczenie klasy średniej." http://www.pch24.pl/indyjski-eksperyment-z-gospodarka-bezgotowkowa-pograza-klase-srednia--polske-tez-to-czeka,47731,i.html#ixzz4iy9UbHz1

Ta wiadomość jest ważna bo pokazuje, że prawdopodobnie ktoś w Indiach nie wacha się we wprowadzaniu cywilizacji ufonautycznej GMO ! Talin często pokazuje indyjskie "anomalie", stwory które są wynikiem jakiejś manipulacji DNA ! Czwarte któresto jest w Indiach realizowane, jeszcze nieoficjalnie.

http://popotopie.blogspot.com/2017/05/tajemnicze-czwarte-krolestwo-tuz-przed.html

Definicja samej cywilizacji, czy też określenie liczby cywilizacji, które istniały na Ziemi, bądź istnieją obecnie, jest sporna. Standardowo rozumiana cywilizacja to między innymi poziom rozwoju społeczeństwa oraz jego organizacji, z którymi jednostki się identyfikują. W przypadku coraz bardziej widocznej cywilizacji ufonautycznej, z którą identyfikuje się zwłaszcza rzesza ludzi młodych, owładniętych WIZJĄ techno „postępu”, mamy do czynienia ze stopniowym upodabnianiem się życia zbiorowego do struktur ufonautów, zwyczajowo określanych mianem „kosmitów”, lub „obcych”.

http://popotopie.blogspot.com/2015/01/prawdziwy-wadca-pierscieni-czesc-ii.html

Niestety w Polsce od kilkudziesięciu lat, zwłaszcza w ostatnim 30 leciu nasila się atak sił NWO na polskie społeczeństwo ! Rząd PiSu jest w sporej części sterowany przez nieformalne grupy Nachasza, wyznawców "Zrównoważonego Rozwoju Ufonautycznego" !

Początek siedmiu czasz ?

https://www.youtube.com/watch?v=Sv7j1jYbwo0

"Aby wprowadzać  plan Porządku Ufonautycznego (GMO) do instytucji międzynarodowych, a potem do miast, i na wieś (ekosystemu), musi być pisany „ładną” nowomową, a także musi zawierać specjalny kod bractw, dajmy na to przykład, co bardziej zakodowana została wyłuszczona: „Europejski komisarz do spraw współpracy międzynarodowej i rozwoju oraz komisarz ds. europejskiej polityki sąsiedztwa i negocjacji w sprawie rozwoju, z zadowoleniem przyjęli strategię, która jest zgodna z Agendą 2030(wcześniej 2045!), uznającą tzw. globalne obywatelstwo, różnorodność kulturową i dialog międzykulturowy za nadrzędne zasady zrównoważonego rozwoju oraz polityki sąsiedztwa i rozszerzenia UE. „Dyplomacja kulturalna” ma zwalczać „stereotypy i uprzedzenia kulturowe”, zaś „dialog międzykulturowy” ma sprzyjać pojednaniu w państwach i między państwami. Kultura ma też pomagać reagować na globalne wyzwania takie, jak: integracja uchodźców, przeciwdziałanie radykalizacji postaw" Tekst ten jest bardzo skumulowanym kodem o przyszłej rewolucji cywilizacyjnej (ufonautycznej i hybrydalnej GMO), która jest obecnie krok po kroku wdrażana. Nie wiemy kiedy nastąpi formalistyczne "ogłoszenie wszem i wobec" dyktatora globalnego rządu NWO (antychrysta hybrydy ?), ale domniemywać można, że stanie się to 'niebawem'. Zainteresowani tematem są świadomi zaawansowania prac labolatoriów genetycznych nad przedefiniowaniem ludzkiej informacji DNA (Potajemne spotkanie naukowców, chcą stworzyć "to coś" !), w mozole projektują wszelakiego rodzaju Nowe byty (monstra).

http://popotopie.blogspot.com/2016/06/wyobrazcie-sobie-zrownowazony-rozwoj_13.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj