W Indiach zaczęto czcić boginię koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Indie są jednym z krajów najbardziej dotkniętych pandemią Covid-19, a ludzie zwracają się do duchowych i boskich mocy, próbując uchronić się przed nowym koronawirusem.

 

W zeszłym miesiącu indyjskie media donosiły o grupie kobiet z wioski w Bengalu Zachodnim, które wybrały walkę z koronawirusem na swój własny sposób - oddając cześć Koronie Mai lub „Bogini Korony”.

 

Założyli małą kapliczkę nad brzegiem akwenu Chinnamasta, w pobliżu miasta Asansol i zaczęli śpiewać pieśni i mantry, palić kadzidło i przynosić ofiary, takie jak owoce, warzywa, ghee i wypchane zwierzęta. Kobiety powiedziały, że planują czcić boginię i modlić się do niej, dopóki koronawirus nie zniknie. To może zająć trochę czasu …

 

„Mamy nadzieję, że Corona devi sprawi, że wirus opuści nas na zawsze”.

 

„Nasze sugestie i pieśni dadzą nam wytchnienie od wirusa”.

 

Czciciele Korony Mai to zarówno dwudziestolatki, jak i starsze kobiety po siedemdziesiątce, i wszyscy wierzą, że najlepszym sposobem walki z pandemią jest modlenie się do bogini, dopóki nie zdecyduje się oczyścić koronawirusa.

 

„Postanowiliśmy czcić Boginię Korony w każdy poniedziałek i piątek, dopóki ta nie będzie szczęśliwa” - powiedziała 56-letnia kobieta.

 

Podczas gdy ta grupa czcicieli Korony Bogini z Zachodniego Bengalu wzniosła małą kapliczkę, jeden człowiek z Kerali założył świątynię, aby czcić „boginię koronawirusa”.

 

„Stworzyłem tę świątynię dla Bogini Koronawirusa zgodnie z konstytucyjną wolnością wyznania. Tutaj czczona jest Bogini koronawirusa ”- powiedział mężczyzna z Kerali.

 

„Dedykuję świątynię tym pracownikom służby zdrowia, naukowcom próbującym znaleźć szczepionki, policjantom, strażakom i ratownikom, innym pracownikom mediów, dziennikarzom i emigrantom, którzy przekazują informacje w czasie rzeczywistym”.

 

Anilan przestrzega zasad dystansu społecznego, więc każdy, kto chce złożyć ofiarę Bogini Koronawirusa, może to zrobić za pośrednictwem kuriera lub poczty.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Pozdrawiam'

Portret użytkownika NoProblemJest

Bycie lemingiem wcale nie

Bycie lemingiem wcale nie jest złe. Naiwność tak naprawdę jest cnotą. Nie ma niczego złego w wierzeniu w wiadomości. Czystym złem jest wykorzystywanie tej naiwności. Czystym złem jest takie bezczelne kłamanie. 

Portret użytkownika Jarek Kaszynski Niszcze Kraj

Jak to kiedys Tesla rzekł -

Jak to kiedys Tesla rzekł - Indie to kraj brudu, absurdu i niesamowitego smrodu w kazdej czesci kraju, to jedyne spoleczenstwo ubustwiajace szczury, krowie łajno i srające i szczające w każdym miejscu czy to w miescie czy na wsi szczac i srac mozna wszedzie poza swiatyniami, ale smrod i tak tam dotrze xd

Skomentuj