W Indonezji krowa urodziła cielę i żółwia

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

We wsi Hutabohu miał miejsce niezwykły incydent. Powodem zamieszania są unikalne narodziny u bydła należącego do rolnika o imieniu Rimin Nggadu. W poniedziałek o godz. 20.00 wieczorem 5 lutego 2018 krowa urodziła cielę. W kilka godzin później rolnik dostrzegł jednak dodatkowy czarny obiekt, który zdawał się przychodzić na świat. Tym razem był to jednak żółw.

Stan cielaka i żółwia jest doskonały. Gospodarz osobiście uczestniczył w porodzie, ale większość mieszkańców początkowo nie wierzyła w jego historię. Teraz ludzie są przekonani, że w prowincji Gorontalo w Indonezji nastąpił prawdziwy cud.

„Po kilku minutach wyszło cielę, ale nagle zobaczyłem też coś przyklejonego do ciała krowy. Po głębszej analizie ujrzałem małego żółwia” - powiedział Rimin, właściciel krasuli.

Mężczyzna był zaskoczony i natychmiast wezwał sąsiadów, aby ci byli świadkami tego wyjątkowego zjawiska. Wieść o dziwnym zdarzeniu szybko rozeszła się po okolicy. Ludzie mówią o wielkości Allaha. Wierni uważają, że człowiek wiele rzeczy uznaje za niemożliwe, ale jeśli Bóg zechce, to nic nie jest dla Niego niewykonalne.

„To jest dowód znaków Allaha Wszechmogącego, że to co się dzieje, jest Jego wolą" - powiedział szef prowincji Gorontalo.

Aneh, Sapi Di Gorontalo Melahirkan Kura-kura https://t.co/nmnbtyoh7r pic.twitter.com/A01K3eUH0y

— Gorontalo News (@GorontaloNews_) 6 lutego 2018

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj