W Indonezji urodziło się dziecko z dwoma głowami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Unikalne dziecko, posiadające jedno ciało i dwie głowy urodziło się w Indonezji.

 

 

 

Zaraz po urodzeniu dziecko zostało umieszczone w specjalnym inkubatorze. Zdiagnozowano u niego niewydolność oddechową, pisze Daily Mail.

 

Według lekarzy, to dziecko nie może być traktowane, jako bliźnięta syjamskie pomimo dwóch głów, ponieważ ma jeden zestaw najważniejszych narządów. Rozdzielenie w przyszłości nie będzie możliwe.

 

Lekarze sugerują, że przyczyną narodzin dziecka była mutacja genetyczna we wczesnym okresie ciąży, ale co spowodowało zmiany w DNA, dopiero się okaże.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Odważniak

Tu jedno ciało a z dwiema

Tu jedno ciało a z dwiema głowami, obok dwa ciała z jedną - rachunek się zgadza. Może pierwsze będzie dwa razy mądrzejsze? Np jedna głowa śpi, a druga idzie na zakupy ciałem..

Portret użytkownika Nieważny

"Dawniej baca na hali wysoko

"Dawniej baca na hali wysoko w górach był odpowiedzialny za wszystko i o wszystkim decydował. Trudne warunki wypasu, często na odległych łąkach smaganych deszczem i wiatrem, wymagały wielu umiejętności związanych z medycyną, zarządzaniem i przepowiadaniem pogody. Musiał więc baca być po trochu weterynarzem i lekarzem. Czerpał więc swoją wiedzę z doświadczeń wielu pokoleń, jak i z własnych obserwacji zwierząt. Bacowie znali anatomię, byli domorosłymi chirurgami, umieli nastawiać zwichnięte stawy, złamane kości, kręgosłupy itd. Te umiejętności uważano w przeszłości za czary. Ale niektóre rytuały były nie tyle przejawami magii, ile wypływały z obserwacji zjawisk przyrody." Pozdrawiam Cie Baco...no napewno coś masz w zanadrzu .

Skomentuj