W Iranie żyje trzyletni chłopiec Spider-man

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Trzyletni chłopiec Arat Hosseini z Iranu od dawna zaskakuje swoich rodziców niezwykłą zręcznością. Chłopiec wspina się łatwo na różne płaszczyzny pionowe. Robi to, podobnie jak słynny Spider-man, tylko bez efektów specjalnych.

 

 

Arat z łatwością wykonuje gimnastyczne sztuczki. Miejscem dla jego wyczynów jest wszystko to, co zwraca uwagę malca. Niesamowite dziecko wspina się na drzewa, ściany i strome powierzchnie.

 

Chłopiec przezwyciężył już wszystkie przeszkody w domu i zagrodzie. Ojciec Arata wciąż próbuje zabezpieczać syna. Rodzice są dumni z wyjątkowych umiejętności dziecka, chociaż niepokoją się o jego przyszłość i zdrowie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Romanozaur

Czepiacie się Tallina, że

Czepiacie się Tallina, że pisze głupie artykuły, ale wasze durne komentarze przebijają je wielokrotnie. I co wam się w tym filmie nie podoba - że chłopczyk ( dziewczynka ? ) ma wielki talent i rokuje nadzieję na wspaniałego sportowca - wspinacza ??? Że ciężko trenuje i osiąga świetne wyniki w tak młodym wieku ??? Który z was robi pompki na jednej ręce itp ??? Mocni jesteście w klikaniu na kompie i wyśmiewaniu każdego, kto jest lepszy od was - a jak widać nawet małe dziecko jest od was silniejsze. Żałośni jesteście. Ale plujcie jadem dalej na wszystkich i wszystko wokół, poprawi się wam poczucie własnej wartości. I oczywiście zabrońcie swoim dzieciom treningów, niech biorą przykład ze swoich zapasionych i głupich ojców...

Portret użytkownika tom8

a prubowałeś robić pompki na

a prubowałeś robić pompki na jednej ręce że się mądżysz? w podstawówce 4-5 klasa robiłem 15 teraz ledwo 6 to zależy od wzrostu, wagi i długości ręki, taki malec ma łatwiej. Na drugim miejscu jest dopiero siła.

ps

nigdy specjalnie nie ćwiczyłem

Portret użytkownika anya67

To nie jest Spider Baby ...

To nie jest Spider Baby ... to trening małego terrorysty ... plecaczek a w plecaczku bombeczka zapewne. My mieliśmy zestawy np Małego Chemika a oni mają Małego Terrorysty... I zwróćcie uwagę jak po ścianach szybko zapitala ... trening czyni mistrza więc bójmy się już teraz bo kto wie czy za kilka lat taka mała armia nam nie zagrozi... aaaa nie sorry to humoreska Tallinna czyli możemy spać spokojnie... 

Laszka

Strony

Skomentuj