W Irlandii zauważono cylindryczne UFO, które może mieć związek z wcześniejszymi doniesieniami pilotów

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

UFO w kształcie cygara zostało zauważone na niebie nad wyspą Spike, w irlandzkim hrabstwie Cork. Niektórzy wiążą ta obserwację z niedawnymi doniesieniami o niezidentyfikowanym obiekcie widzianym przez pilotów samolotów lecących nad Irlandią.

 

Zwrócono uwagę, że ta obserwacja niezidentyfikowanego obiektu latającego następuje kilka tygodni po tym, gdy kilku pilotów samolotów komercyjnych informowało o jasnym UFO widzianym na południowo-zachodnim wybrzeżu Irlandii. 

 

W sieci pojawiło się też nagranie przedstawiające UFO, które najwyraźniej zawisło na niebie nad wyspą, po czym nagle przyspieszyło i w ekspresowym tempie odleciało.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo

Nie bez powodu szczyt

Nie bez powodu szczyt klimatyczny odbył sie  w Katowickim spodku.To był jak by apel o pomoc na ratunek Ziemi.,do istot pozaziemskich ,jakby prosba o pomoc. i ingerencje:)

Portret użytkownika Ola

Powiedzcie please co to jest.

Powiedzcie please co to jest. Ruch jest naturalny i raczej nie CGI.
Sama z kolei widuje takie obiekty bardzo czesto w swojej okolicy a kuzwa nie wiem co to jest.
Zazwyczaj sa w oddali i stoja, ale jak rusza to jak auto na bateriach - od razu pelna moc i ruchem do gory lub w bok do gory, ale takim lukiem zazwyczaj.

Portret użytkownika fotografo

Kup aparat foto z dużym

Kup aparat foto z dużym zoomem, np x50 i rób filmy. Najlepiej filmuj jednocześnie z dużym przybliżeniem i dodatkowo innym aparatem z małym. Najlepiej jak będą zamocowane nieruchomo na statywie. Chodzi też o to aby mieć w kadrze widoczne stałe obiekty z otoczenia jak drzewa lub dachy domów, chociaż fragment.

U mnie też coś lata. Zwykle wychodzę na dwór i robię zdjęcia w trybie seryjnym lustrzanką. Robię po trzy w serii. Zdjęcia robię w ciemno. Oczami nic nie widać. Robię w trybie RAW +JPG. Kilkanaście razy po przeanalizowaniu zdjęć na komputerze znalazłem widoczne obiekty o wielkości około 2x4 pixele, białe. Seryjny tryb robienia zdjęć pozwala ocenić jak dany obiekt przemieszcza się w przestrzeni, bo mamy trzy zdjęcia w odstępie około 0,3s od siebie. Ta metoda sprawdza się najlepiej przy bezchmurnym niebie. W sumie przez lata zrobiłem tysiące zdjęć, znam się trochę na fotografii i wiem że te obiekty to coś innego niż samolot. Uprzedzając pytania laików, to nie owady ani balony meteo ani ptaki. Zamiast przekonywać dyskutantów zalecam wziąć samemu aparat i zrobić kilka tysięcy zdjęć aby nauczyć się odróżniać te rzeczy.

Portret użytkownika b@ron

hehe... rozwaliłeś system...

hehe... rozwaliłeś system... "kup aparat z dużym zoomem" to właśnie przez zoom niektóre owady czy ptaki wyglądają jak ufo, wstaw pare zdjęc z łaski swojej

oczywiście temat jest ciekawy i nie trzeba go wyśmiewać sam w tamtym roku obserwowałem obiekty takie jak opisuje @ola, jednak nie ma szans tego sfotografować tym co się ma pod ręką, nie ten pułap i nie ta wielkość minimum teleskop z aparatem to coś by z tego wyszło

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Luki89

Też widuje podobne obiekty

Też widuje podobne obiekty ale jako kule światła,czasem silnie migajace a czasem jazace się silnym światłem,niekiedy zawisaja w miejscu na kilkadziesiąt minut.czyzby czekała nas inwazja i podbój?  

Portret użytkownika Homo sapiens

UFO fenomen istnieje napewno,

UFO fenomen istnieje napewno, jakieś inteligencje przybywają do wymiaru Ziemi, to są fakty niezaprzeczalne, nawet pentagon to potwierdza, jak pamiętacie ! Ważnym artykułem na Innemedium był ten o tytule: "Kilku irlandzkich pilotów zgłosiło obserwację obiektów UFO! Trwa śledztwo", generalnie te zjawiska są wielokrotnie potwierdzone przez pilotów i innych ludzi o nieposzlakowanej historii, te stworzenia UFO coś tu na ziemi z nami robią, możemy się tylko domyślać co, choć możliwe że nie wszystkie biorą udział w tajnym planie "Gwiezdnej federacji Cas9" !

Technologia kosmitów z gwiezdnej federacji Cas 9 coraz bardziej zaawansowana - Hoggard

https://www.youtube.com/watch?v=uRKqCRmwm7U

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Joker

Jak to ufo? Przecież jesteśmy

Jak to ufo? Przecież jesteśmy sami we wszechświecie Smile taki wielki wszechświat a my w nim sami Smile ale przyspiecha. Żeby się tak moje auto zbierało to w sumie to już bym nie zyl hehe. Weź wyrób na zakrętach.

Skomentuj