W Islandii nakręcono coś, co wygląda na lądowanie UFO

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Do ciekawej obserwacji UFO doszło na Islandii. Jedna z kamer telewizji przemysłowej w mieście Akureyri. Nagranie zostało wykonane 29 września 2013 roku. Niezidentyfikowany obiekt pojawia się nagle na niebie i wygląda to tak jakby lądował.

 

Nagranie opublikowane w serwisie YouTube wzbudziło wiele kontrowersji. Część z osób stwierdziła, że to jeden z najlepszych przypadków nagrań niezidentyfikowanych obiektów latających, jakie wykonano w ostatnim czasie. Nie brakuje też osób, które twierdzą wręcz przeciwnie, że jest to ordynarne fałszerstwo.

 

Zdaniem tych drugich to nie żadne UFO tylko flara sygnałowa wystrzelona gdzieś w okolicy. Ma o tym świadczyć fakt, że mimo obniżania lotu nie widać zwiększenia rozmiarów obiektu. Nie brakuje też osób, które po prostu stwierdzają, że ów niezwykły obiekt został po prostu wygenerowany w pamięci komputera.

 

Mimo zmasowanej krytyki niektórzy uważają to nagranie za warte uwagi. Sugeruje się, że przedmiot ten przypomina kulę orbs lub po prostu kulę ognistą.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika simon

ale wy jesteście [ciach]

ale wy jesteście [ciach] wszyscy, hahahahaha i tak sanktuarium wymiata ! tak stary to są duchy .. dziś byłem w kościele i wypowiadałem zaklęcia przeciwko szatanowi mam nadzieję, że nie będzie mnie wieczorem kusić żeby sobie pornusa obejrzeć. don't give a fuck toć przecież wleciał do miasta na uliczke, takie kule to żadna rewelacja myślicie że po co australia kase inwestuje jak to koloniści są z UK. oh oh, już wiem ktoś im kazał bo to przecież angole ! i tak najlepiej usa mają, że jak dopłynęli na miejsce to im [ciach] pokazali, nie nie, my po prostu zabijemy tych indiańców i zaczniemy drukować $

Portret użytkownika O SoL E

To byłem ja. Wracałem wtedy z

To byłem ja. Wracałem wtedy z Ameryki Południowej moim zdobycznym UFO. Polecam Islandię gdyż wyraźnie jest tu wyczuwalny brak żydostwa i całego tego ich histerycznego ego-smogu energetycznego jaki oni wytwarzają. Z drugiej strony mieszkanie na wyspie wulkanicznej też jest bardzo ekscytujące bo tu jest tak jak w piśmie św piszą "Nie znacie dnia ani godziny."

Portret użytkownika pulsar

@agisz Może tak, a może i

@agisz
Może tak, a może i nie.
Przejżałem z 10 filmików z flarą sygnałową (morską itp.), puszczaną w dzień i jest coś co różni ten film o d innych - mianowicie,... za flarą idzie przeważnie dymek, a na fimiku co pokazano w tym temacie (a ostrość jest dość dobra) - jakoś żadnego dymku nie widać za świecącym punktem, ani spadochronu (nie we wszystkich typach flar występuje).
Nie upieram się przy swoim,... ale filmik kontrowersyjny jest.

Portret użytkownika martynablm

http://www.youtube.com/watch?

http://www.youtube.com/watch?v=_oaqDxRwH80
 
Co do tego linku Panie i Panowie, dokladnie takie samo zjawisko obserwowalam dwa tygodnie temu w Anglii, Caddington hrabstwo Bedfordshire. Trwalo to okolo 2 minuty, stalismy w korku okolo godziny 20, kiedy nagle spostrzeglam dziwne swiatlo, moj maz twierdzil, ze to samolot lub helikopter, jednak ja przygladajac sie uwaznie zaobserwowalam, ze jest to inny rodzaj obiektu niz znane nam maszyny, ktorych jest tam na niebie sporo, ze wzgledu na polozone nieopodal lotnisko Luton Airport. Rzeczywiscie mogloby sie wydawac, ze to zwyczajny samolot/helikopter, gdyby nie swiecil kolorowymi swiatlami, pulsacyjnie, czasem dluzej czasem krocej i... nie zmienialby gwaltownie kierunku lotu. Masakra! bylismy w szoku :] Naprawde... Bylo to identyczne zjawisko, jak pokazane na tym filmiku, tylko widziany przez nas obiekt znajdowal sie na wyzszej wysokosci. Smile Takze, no... tego Wink ["Po co przybyles na nasza planete? - Wasza planete? DZIEN W KTORYM ZATRZYMALA SIE ZIEMIA (2008)] Pozdrawiam

Portret użytkownika nowy

Niestety to jest flara.

Niestety to jest flara. Świadczy o tym tor lotu i jednostajne opadanie. Sprawa bezdyskusyjna. Jednak teoria  kolegi "pulsara" jest bardzo prawdopodobna, lecz nie w odniesieniu do tego filmu. "Pulsar" w swoim tekście podałeś pierwszy link : 
http://www.youtube.com/watch?v=_oaqDxRwH80
To właśnie w tym linku jest autentyczna kula orbs. Jej światło i działanie nie ma nic wspólnego w filmikiem powyżej. Mówię to z całą pewnością, gdyż sam osobiście miałem to szczęście obserwować na własne oczy to zjawisko nad moim domem w porze przedwieczorowej (jeszcze nie było zmierzchu), które trwało ok. 15 sekund. Było to coś tak niesamowitego, że szczęki mi opadły "na ziemię". Mogę jedynie dodać, że było to bardzo piękne zjawisko. Twoje przemyślenia "pulsar" mogą być jak najbardziej prawidłowe.
 

Strony

Skomentuj