W Izraelu dziwna mgła pokryła Wzgórze Świątynne. Rabini spodziewają się strasznych krwawych wydarzeń

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ostatnio, na znanym forum Godlike Productions, ludzie zaczęli omawiać niezwykłe zjawisko. Chodzi o nagłe pojawienie się gęstej mgły na Wzgórzu Świątynnym. Ich zdaniem, to co się stało, jest znakiem dla Izraela.

Sama anomalia została zauważona przez grupę Żydów w szóstym dniu święta Sukkot, kiedy modlili się na Górze Oliwnej. Nagle wszyscy zobaczyli gęstą mgłę, unoszącą się z ziemi. Po pewnym czasie święte miejsce było całkowicie pokryte mgłą.

 

Ludzie obserwowali zjawisko naturalne przez około półtorej godziny, po czym  ono zniknęło. Wielu mieszkańców nie odczuwa strachu. Rabini zastanawiali się nad tym, czy widzieli zły znak, co może oznaczać zbliżanie się krwawych wydarzeń. Sama służba, zwana Hoshanna Rabbah, trwa siedem dni, a w chwili pojawienia się mgły właśnie się kończyła.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Taki niby durny ludek a

Taki niby durny ludek a rządza całą finasjerą świata. Jeżeli przepowiednia ma się sprawdzić, to ja poproszę o więcej tej mgły nad całym tym pustynnym krajem, a żeby znikł na zawsze.

kolo21

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj