W Izraelu odnaleziono dwugłową salamandrę

Kategorie: 

Źródło: Internet

Według prasy z państwa żydowskiego, naukowcy z Uniwersytetu w Hajfie odnaleźli dwugłową salamandrę. O niezwykłej anomalii donosiły wszystkie izraelskie media.

 

Znalezisko to efekt pracy naukowców, Oriego Segeva i Antoniny Plavikov. Zwracają oni uwagę, że różne wady rozwojowe salamander zdarzają się, zwłaszcza jeśli chodzi o kończyny, ale dwugłowy przedstawiciel tego gatunku to anomalia, z którą spotykają się po raz pierwszy.

 

Dokładna przyczyna mutacji nie jest znana, jednak biolodzy sugerują, że za szokujący wygląd salamandry odpowiadają zanieczyszczenia źródeł wody i podwyższony poziom promieniowania. Jako jedna z przyczyn podawany jest też chów wsobny, ze względu na małą wielkość populacji, co przyczyniając się do częstych porażek genetycznych.

 

Salamandra plamista występuje na całym terenie Bliskiego Wschodu. Kilka jej siedlisk znajduje się w Izraelu gdzie płazy te są uważane za gatunek zagrożony. Według naukowców, salamandry są papierkiem lakmusowym ekosystemu. Zanieczyszczenia i inne negatywne zmiany środowiska naturalnego oddziałują przede wszystkim na salamandry.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kotlecik :3

Po pierwsze - to zwykła

Po pierwsze - to zwykła salamandra, a konkretnie AKSOLOTL
Po drugie - nie złyszeliście nigdy o zwierzętach syjamskich??
Być może drugie zwierzę jest tak zredukowane, że widać tylko wyraźne rozdzielenie od szyji w górę.

Ty nie jest jedno zwierzę, tylko dwa zwierzęta.
Syjamskie.

Portret użytkownika El Koto

Co do salamandry: Izrael jest

Co do salamandry:
Izrael jest nr 1 świecie pod względem ilości nawozów i pestycydów na 1 hektar ziemi uprawnej. Oni używają tego co roku 3 tony (nr 2 to Japonia z 1 toną).
Aaaa tu mam lepszy news prosto z Izraela:
''Jeden z czołowych genetyków świata dr Eran Elhaik z Johns Hopkins University [on sam jest z pochodzenia europejskich Żydów], w 2013 opublikował wyniki badań, które ostatecznie wykazały, że europejscy Żydzi mieli dokładnie zero żydowskiego semickiego DNA [nie są semitami], okazało się że w rzeczywistości są Chazarami [obecnie Gruzja / Ukraina], którzy ok. 800 AD przeszli na judaizm.''

Portret użytkownika Baran & Owca

Drogi AddddMiiinie ! jak tak

Drogi AddddMiiinie ! jak tak możesz powolywać sie na tak nie wiarygodne żydowskie media , przecież wiedomo ze zydowscy hasydzi będą glosić ze jest tosprawa Jahwe ich boga a przecież wiadomo że to totalna bzdura z tym bożgiem żydowskim niby bez imienia a tu JAHWE to tylko trzeba dodać SHALOM ! tracicie wirygodnosć !

"Najwłaściwsza droga życiowa to ta, którą wyznacza i oświetla, gwiazda naszej intuicji"
"Dziwny jest ten świat......gdzie człowiekiem gardzi człowiek"

Portret użytkownika baca

gdyby krzysio & monster tyle

gdyby krzysio & monster tyle samo energii poświęcił dla osobistej kariery, co trwoni jako nienawisc do IM to byłby już dawno bogatym i sławnym roznosicielem ulotek na całym obszarze Lidzbarka Warmińskiego...
niestety menopauza dotkliwie mu dokuczyła i w wieku 40 lat jest jedynie sfrustrowanym pieniaczem, popadajacym z każdym kolejnym wpisem w internecie którego nie może zmoderować, w jeszcze głębszą nerwicę...

Portret użytkownika Ewito

No właśnie Monster, na

No właśnie Monster, na poważnie nie szkoda ci czasu na to szatańske ujadanie, odgrażanie się i paranoiczne nerwowe zachowanie? Może zachowuj się tak męsko.. a nie tak histerycznie...  po coś masz tę klatę..

"Najwłaściwsza droga życiowa to ta, którą wyznacza i oświetla, gwiazda naszej intuicji"
"Dziwny jest ten świat......gdzie człowiekiem gardzi człowiek"

Strony

Skomentuj