W Japonii znaleziono niezwykły kamień z dziwacznymi „kosmicznymi symbolami”

Kategorie: 

Źródło:rusdialog.ru

Internauta, który jest użytkownikiem sieci społecznościowej Reddit, zamieścił na tym portalu zdjęcie tajemniczego kamienia z niezrozumiałymi symbolami. Niezwykły kamień został znaleziony na plaży na wyspie Okinawa. Wyróżniał się spośród innych kamieni swoim kształtem i kolorem.

 

Nie potrzeba wiele wysiłku, aby zobaczyć te dziwne wzory. Plamy są „wykonane” z innego rodzaju skały. Prawdopodobnie kamień nie został stworzony przez ludzi, być może powstał w wyniku działania sił natury. Niektórzy sugerują, że w Japonii znaleziono coś co może być dziełem kosmitów.

 

Teorie o obcym pochodzeniu przedmiotu znajdują zrozumienie wielu użytkowników sieci. Według niektórych, obcy zaszyfrowali w kamieniu pewne informacje, które mogą być ważne dla ludzkosci. Możliwe jest też, że został on stworzony w celu przeprowadzenia pewnych rytuałów.

 

Właściciel „artefaktu” uważa, że kamień wiąże się z jakąś starożytną cywilizacją, wyróżniającą się niesamowitym poziomem rozwoju, niedostępnym dla nas dzisiaj. Poradzono mu, aby zwrócił się do archeologów, aby spróbować poznać prawdę dotyczącego tego niesamowitego przedmiotu. Istnieje jednak ryzyko, że znalezisko to może wtedy zaginąć bez wieści.

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

To aby na pewno kamień?

To aby na pewno kamień? Kolega z pracy zbiera muszle i to by mi na jakąś pasowało prędzej niż na kamień. I "litery" by pasowały bo na niektórych muszlach faktycznie nieziemskie wzory Natura potworzyła.

 

Portret użytkownika NoProblemJest

Cywilizacja na niesamowitym

Cywilizacja na niesamowitym poziomie rozwoju robi notatki na kamieniach. To może być jakiś dostarczany drogą bezprzewodową fax.

Albo Mojrzesz to zgubił.

A może było tak że zabrał zapisane kamienie i poszedł, a to co zapomniał zabrać to wysłali za nim faxem.

 

Portret użytkownika MiterrMan

masz taki staż i nie wiesz ?

masz taki staż i nie wiesz ?

Po AUTORZE arta ! 

talin to co jutro serwujesz ? slepe kozy z głebi oceanu, makaron z kamieni, papier toaletowy z plastiku ? czy cos o koncu swiata ? w serwowaniu dat jesteś mistrz... kazdy dzieki tobie czuje sie jak kot, nie jedno ma zycie..

Portret użytkownika Kwazar

Nie no, artykuł no.... kamień

Nie no, artykuł no.... kamień fajny i taki z pismem kosmicznym że też nie wiem skąd.Jednakże wnioskuję po twoim wpisie że niedosyt niejaki cię drąży, że jesteś pełen niezrealizowanych pomysłów na nowe tematy.Tylko proszę, nie znowu o polityce.Tak poza tym, to pisz śmiało, co ci chodzi po głowie.Już wiem, że nie "slepe kozy z głebi oceanu, makaron z kamieni, papier toaletowy z plastiku  czy cos o koncu swiata" Czyli po takiej konkretnej eliminacji,resztę masz już z górki jak bułka z masłem. Teraz dopiszę jeszcze małe cuś. To napisałem JA w odpowiedzi na twój post i w imieniu niejakiego autora artykułu tallinna, czy to mu się podoba czy nie. Ja już tak czasami mam po prostu ale spoko, bo to nic osobistego nie jest.

Skomentuj